Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Először nőgyógyásznál - hogy...

Először nőgyógyásznál - hogy éljem túl?

Figyelt kérdés

Lassan 24 éves vagyok, de még nem voltam soha nőgyógyásznál. Most is csak amiatt kell mennem, mert a munkahely, ahova megyek, elvárja több orvosi papír mellett ezt is.

Magánhoz nincs időm már elmenni, sürgős (utolsó pillanatban derült ki), ugyanakkor az SZTK-stól tartok nagyon.

Le fog cseszni? Hogy kéne készülnöm rá? Nyilván előtte megfürödni meg ilyenek, azt értem.

Régebben azt tanácsolták, sok helyen olvastam, hogy szoknya, de én kövér vagyok, olyat sosem hordok, sőt hosszabb szárú felsőm sincs. Direkt emiatt vegyek?

Ha már bogyót is akarok az alkalom kapcsán íratni, mi kell ahhoz? Mit fog kérdezni hozzá vagy tenni?


2013. ápr. 15. 20:12
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

8-as:

Igen, fosok. Eddig egy párom volt, aki előtt levetkőztem, az élettársam. Neki sem volt könnyű megnyílni, mert szégyenlős vagyok kicsi koromtól kezdve.

Nem egy hülye r*banc vagyok, aki bárkinek kitárulkozik, épp csak a dokibácsitól fél...

Már általános iskolában a szív vizsgálatát megtagadtam az iskolaorvos előtt, mert azt akarta, hogy vegyem le a felsőm teljesen. Én ilyen rigolyás voltam ilyen téren, ez van.

2013. ápr. 15. 20:33
 12/41 A kérdező kommentje:

Hogy fertőztem volna meg a párom, ha ő is és én is csak vele voltam? És mindig gumival védekeztünk.

Alig 2 és fél éve élek csak nemi életet.

2013. ápr. 15. 20:34
 13/41 A kérdező kommentje:

"nyugi,nem fog megenni :)"


Erről nem vagyok meggyőződve... Az egyik ottani dokiról azt mondták, különösen azokkal bunkó, akik ritkán járnak, illetve akik feszengenek.

Ja és a kövéreket is utálja. Valakikkel üvöltözni szokott. Félek, hogy ő lesz bent... :/ Mondjuk akkor hazamegyek.

2013. ápr. 15. 20:35
 14/41 anonim ***** válasza:

A szoknyát azért szokták írni, hogy amíg az öltözőből átsétálsz a vizsgálóasztalig ne legyél félpucér. Mivel az rajtad maradhat, sokaknak ez rengeteget számít. Én mindig hosszú pulcsit/felsőt veszek fel.

Utolsó menzesz elejét tudjad, jobb ha közlöd, hogy először vagy. :)

2013. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Hát azt tudom, mert előző hónapban 9 napot késett. :D Most az előző havihoz képest meg 5 napja késik...
2013. ápr. 15. 20:44
 16/41 anonim ***** válasza:
Igazság szerint ez lehet egy fertőzés miatt, és vedd komolyan a dolgot! A fertőzéseket nem csak sex közben lehet elkapni, hanem az uszodában is például, vagy mondjuk elmész egy nyilváno WC-be, ne mondd, hogy olyan helyen nem voltál még. Elég ha megfogod valaki után a WC ajtó kilincsét aztán megtörlöd magad papírral. Nekem is volt olyan, hogy nem volt éppen barátom, nem is sexeltem senkivel hónapok óta, mégis felírt a doki valamit, mert elkaptam egy fertőzést, és még tűnete sem volt. És ez ugyan úgy a párodra is vonatkozik, mert a férfiak még inkább hajlamosak arra, hogy miután lerázzák a gyíkot a kicsavarás után "elfelejtenek" kezet mosni.
2013. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Rendszertelen menstruációra nagyon rossz ötlet fogamzásgátlót íratni !
2013. ápr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Én női dokihoz mennék a helyedben, hátha kevésbé lennél szégyenlős elötte.
2013. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Na, megint kezdődik ez az idióta kampány a női orvosok mellett!


Ahhoz menj, akit ajánlanak neked az ismerőseid, barátaid FÜGGETLENÜL ATTÓL, HOGY FÉRFI VAGY NŐ !


Férfiak között is vannak megértő és szakmailag jól képzett orvosok és nők között is vannak érzéketlenek és lekezelők.

Nem az orvosnak a neme számít, hanem a hozzáértése.

2013. ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy ha ennyire izgulsz, akkor menj egy női nőgyógyászhoz, jó ötlet volt az elöttem szólótól.
2013. ápr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!