Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most voltam először nőgyógyász...

Most voltam először nőgyógyásznál, szűz vagyok. Elég ennyi vizsgálat?

Figyelt kérdés
Egy hónapja késik a menzeszem,ezért mentem nőgyógyászhoz.Megvizsgálta a melleimet,és hasi ultrahangot csinált.
2012. máj. 12. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egyelőre elég, a szűz lányokat végbélen keresztül szokták vizsgálni.
2012. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem is lesz*rt a doki annak idején, a melleimet nem nézte meg csak UH-ozott. Aztán tabit írt fel, ami nem segített, mert annak ellenére is rendszertelen volt a mensim. Évek múlva derült ki, h inzulin rezisztenciám van.
2012. máj. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

És ez nőgyógyászati vizsgálaton derült ki?


Gratulálok.

2012. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Mit mondott? hogy ne törődj vele?

2012. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Én utána sokszor váltottam orvost, többen is mellékvese daganatra meg cisztára gyanakodtak, de a leleteim negatívok voltak. Aztán végre valahára elkerültem egy orvoshoz, aki tovább gondolkodott és megcsináltatott egy cukorterhelést. Így derült ki.

2012. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első körben untig elég, ugyanis minden nőnél előfordul élete során egszer-kétszer, hogy kimarad egy-két vérzés. Ha a következő is kimarad, akkor nyilván tovább kutakodik majd, kér egy hormonprofilt, vagy továbbküld pl endokrinológushoz. Különben mit mondott? Talált valamit? Visszarendelt kontrollra? Vagy?
2012. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
endokrinológushoz küldött,mivel sokat fogytam,de ha később se jönne meg,vissza kell mennem kontrollra
2012. máj. 12. 21:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, szóval akkor látható volt az oka. Hirtelen fogyás v hízás lehet oka mensizavarnak.
2012. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a körzeti orvosom is mondta,és a nőgyógyász is,ultrhahang lelet pedig negatív
2012. máj. 12. 21:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért vehetett volna hüvelykenetet és a fenekeden keresztül is meg tudott volna vizsgálni.
2012. máj. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!