Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan történik a nőgyógyászat...

Hogyan történik a nőgyógyászati vizsgálat ha valaki még szűz?

Figyelt kérdés
Álva vagy pedig a széken? És nem adnak semmit ami éppen takarna egy picit?
2010. jan. 4. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy beülsz a "székbe" (amennyiben ez annak nevezhető), felteszed a lábaid, takarás sajnos nincs, deréktól lefelé pucér leszel. Én térdzokniban szoktam menni, ha télvíz idején vagyunk, úgy jobb érzés. Esetleg mehetsz hosszú, fenék alá érő pólóban, így amikor a vetkőzőtől a székig elmész, már nem érzed magad olyan kellemetlenül, mert csak a vizsgálatra vagy "takarás nélkül".

A dokit az előzetes beszélgetésben mindenképpen tájékoztatni kell, és akkor nem lesz semmi gond. Ő tudja a dolgát, csak Neked furi ez, neki nem...

Mindent bele és ne izgulj!

2010. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Bemész az orvoshoz, elmondod, miért jöttél, tesz fel pár kérdést-azt mindenképp mondd el, hogy szűz vagy. Ezután be kell menni egy pavilon mögé, vagy egy kis szobába és itt levetkőzni. Majd fel kell feküdni az ágyra és a doktor análisan vizsgál meg (legalábbis velem így volt) . Megj1: A kismedencei szervek végbélen keresztül is kitapinthatók. JA, és ne izgulj, csak lazulj el..nem fáj, csak kicsit kellemetlen :)
2010. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menjél hosszú pólóban és akkor amig az öltözöböl megteszel 5 lépést a vizsgálóágyig nincs kint a csupasz feneked (ha ez zavar). Felfekszel egy ágyra aminek van két lábtartója.Orvosa válogatja,szűz lányokat van aki végbélen keresztül vizsgál (ritka)A vizsgálat nem fájdalmas egyáltalán.Belédrak egy ugynevezett kacsát ovatosan amivel kicsit széthuzza a hüvelyed hogy "belásson" ,ha van valamiylen fertőzésed kenetet vesz egy vékony pálcikával. Utána csinál egy hüvelyi ultrahangot.Az eszköz vékony és az eljárás nem fájdalmas. Évente egyszer rákszürést is cisnálnak,iylenkor a méhszájról vesznek kenetmintát.

Mindennel egybekötve maximum 3 percet vesz igénybe,ha nem csinál rákszürést akkor 1et. Nme kell tőle félni,nincs mitől. Én mondjuk szerencsés vagyok mert nem vagyok semmiylen orvos előtt szégyenlős,de ha te az vagy akkor se parázz,a doki minden nap rengeteg női nemiszervet lát teljesen természetes és biztos h napvégére meg is unja.:-)

2010. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia,


szeretnélek megnyugtatni, aki vizsgál az már unja a látványt! Ugyanúgy, mint amikor te unod azt, amit kötelességből kell elvégezni többezredszer. Sőt, ha majd már többször voltál, te is unni fogod!

Tehát semmi extra nincs benne, lapos, vacak az egész.

Fel kell feküdnöd a nőgyógyászati vizsgáló székbe, mert valahogy a vizsgáló orvosnak hozzá kell férnie. De ez sem izgalmas, hiszen gondold el: (hülyén hangzik, de így van!) az orrod is tágul, ha belenyúlsz! Nos a hüvelyed ennél sokkal jobban tágul, még ha szűz vagy is. Ezért nem fog fájni sem.

Nem kell meztelenre vetkőzni, azt meg nem lehet eltakarni, amit vizsgálnak!

Ne izgulj, hipp-hopp túl leszel rajta, ha viszont nem mész el, az sokkal rosszabb lesz!

Nyugi!

2010. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!