Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Először nőgyógyásznál - hogy...

Először nőgyógyásznál - hogy éljem túl?

Figyelt kérdés

Lassan 24 éves vagyok, de még nem voltam soha nőgyógyásznál. Most is csak amiatt kell mennem, mert a munkahely, ahova megyek, elvárja több orvosi papír mellett ezt is.

Magánhoz nincs időm már elmenni, sürgős (utolsó pillanatban derült ki), ugyanakkor az SZTK-stól tartok nagyon.

Le fog cseszni? Hogy kéne készülnöm rá? Nyilván előtte megfürödni meg ilyenek, azt értem.

Régebben azt tanácsolták, sok helyen olvastam, hogy szoknya, de én kövér vagyok, olyat sosem hordok, sőt hosszabb szárú felsőm sincs. Direkt emiatt vegyek?

Ha már bogyót is akarok az alkalom kapcsán íratni, mi kell ahhoz? Mit fog kérdezni hozzá vagy tenni?


2013. ápr. 15. 20:12
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

"Most is csak amiatt kell mennem, mert a munkahely, ahova megyek, elvárja több orvosi papír mellett ezt is."


"Ha már bogyót is akarok az alkalom kapcsán íratni, mi kell ahhoz?"


kis ellentmondást érzek a szövegedben

2013. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Miért cseszne le? Nem kell sehogy készülni, előtte lefürdesz, és elmész..nem kötelező szoknyába mennyi, nem tudom ezt hol olvastad. Abba mész amibe akarsz, ha farmerba akkor nyilvánvalóan le kell majd venned.
2013. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
90%
Először is a nőgyógyászok tárgyilagosak. Tehát megkérdezik amit kell, megnézik amit kell és mehetsz.Jó ha tudod, mikor volt az utolsó mensid, mert azt megkérdezi. Ezt soha nem értettem, hogy minek úgy beöltözni, szoknya ilyenek, hiszen úgy is látja a legrejtettebb dolgunkat, na bum látja a fenekem, kit érdekel. Nem kell mondani, hogy még nem voltál nőgyógyásznál. Fel kell ülni az ágyra és felteszed a lábad, ő majd mondja, hogy csúsz lejjebb, ennyi. Ez az egész egy semmi dolog. Úgy kell kezelned. Ő meg tárgyilagos lesz és kész.
2013. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Mi az ellentmondás? Ha nem kéne a munka miatt menni, nem mennék. De ha már be kell terpesztenem egy idegen előtt, akkor már csinálja meg azokat is, ami a bogyóhoz kell, mert jól jönne, unjuk a gumit. Csak pusztán azért sehogy sem bírtam rávenni magamat.
2013. ápr. 15. 20:23
 5/41 A kérdező kommentje:

"Nem kell mondani, hogy még nem voltál nőgyógyásznál. Fel kell ülni az ágyra és felteszed a lábad, ő majd mondja, hogy csúsz lejjebb, ennyi."


Miért, ez nincs sehol nyilvántartva, hogy voltam-e? Ahhoz a kórházhoz tartoztam mindig. Le lehet tagadni? De gondolom, biztosan rá fog kérdezni.

2013. ápr. 15. 20:25
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

nyugi,nem fog megenni :)

nem kell különös ruha, mivel először mész számíts arra, hogy lehet a melleidet is megvizsgálja, ugyhogy lehet pucérnak kell lenned, vagy felhuzatja a polodat meg a melltartódat a nyakadba. Nem kell földig érő izé. Amúgy is orvoshoz mész, nem szépségversenyre. Nem kell kiskosztüm sem, jó a hétköznapi utazósdis ruhád, ami kényelmes.

Az biztos, hogy izgulni fogsz, a lényeg csináld amit mond, én pl még most is parázok a nődokinál, van, hogy rám kell szólnia, hogy lazitsak már, mert nem tud felnyúlni. Kicsit kellemetlen érzés, de gyorsan megy, csak a bugyidat ne felejtsd ott, ha felöltözöl. :)

Nem kell tényleg izgulni, a legtöbb doki humorizál, hogy oldja a feszültséget, bztos minden simán megy majd. :)

Mielött bemész ne felejts el elmenni p*silni, mert ha megnyomkodja a hasad egyrészt nem érzi úgy ahogy kellene, másrészt a nyomás miatt (hogy is irjam szépen) lep*siled. Válaszolj minden kérdésére pontosan, és hogy ne felejtsd el a saját kérdéseidet ami most foglalkoztat írd le őket egy papírra, hidd el, nem ciki.

2013. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
61%
Nincs nyilvántartva...akár le is tagadhatod, hogy most vagy először.
2013. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

azt nem értem, hogy a szexszel semmi bajuk nincs a nőknek, egy totál érdektelen pasitól meg fosnak, akit aztán igazán nem érdekli az a nő, csak egy "munkadarab"-ot lát benne.

ha nem mondod, hogy először vagy, akkor egy pár dolgot nem fogsz érteni, mert biztosan feltételezi, hogy már voltál

2013. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
38%
ilyet nem fog kérdezni hogy voltál-e mert elég dúrva hogy még sosem voltál pedig élsz nemi életet. Vigyázz mert érhetnek meglepetések, aminek nincsenek tünetei de mégis ott vannak. Elég felelőtlen vagy. én nem csinálok külön problémát abból hogy fél meztelenül megyek be, ugyis látni fogja azt. De ha akarsz evgyél ezért egy felsőt, de nem fog addig rádnézni amig bemész.
2013. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
42%

Járhatsz magánorvoshoz is, vagy másik helyre, vagy ilyenek, semmi köze hozzá.

Amúgy a saját egészséged érdekében min évente egyszer el kellene járnod, mert a rákszűrés fontos és fertőzéseket is elkaphatsz, amik akár meddőséget is okozhatnak. Felelőtlen vagy kicsit, és még a párodat is fertőzheted és oda-vissza szintén...

2013. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!