Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál zoknit leveszite...

Nőgyógyásznál zoknit leveszitek? :O

Figyelt kérdés

Előszor megyek holnap nődokihoz, tizennégy éves vagyok. Nem a gyermeknőgyógyra. megyünk mert ott egy nő van aki nagyon goromba és durva. Félek elmenni ígyis...

Nem fog szólni a dr.úr hogy nem a gyermekhez mentem? Még szűz vagyok. És...lehet hogy ez tabu téma... zoknit leszoktátok venni?..


2012. okt. 15. 22:36
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Menjek nőihez? Nem nagyon zavar hogy férfi. Egyszer úgyis fog pasi látni engem, ez csak legalább egy lépés volt még pluszba afelé hogy kevésbé legyek szégyenlős.

Elvileg a pasik jobban végzik a munkájukat ilyen téren.

2012. okt. 16. 18:48
 22/29 anonim ***** válasza:
50%

20.-aska,


te jól vagy?....

2012. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
7%

Miért is végzik jobban a férfiak a munkájukat ilyen téren?


Hiszen a női doki nem csak könyvből tanulta a női testet, hanem hát ő is az, aki szintén jár nőgyógyászhoz és tudja mit érzel. nem csak gondolja, mint férfi társa.

2012. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
11%

Azért az biztos, hogy ugynolyan képességű női és ffidoki közül a nőnek előnye van a férfival szemben, hiszen ő is nő, aki így félszavakból is ért.

Gondolj arra pl. hogyha női problémád akadt az életben, iskolában, akkor azt fiúval beszélted-e meg vagy barátnőddel? na vajon miért?

Az is biztos, hogy a szégyenérzetedet is jobban megérti és nem tartja felesleges "hisztinek", mint a férfiak nagy része.

2012. okt. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Én? Fiúval.

A legjobb fiúbarátommal, a lánnyal ha osszeveszek a suli azt fogja fújni hogy milyen a szerelmi életem.

2012. okt. 16. 20:37
 26/29 anonim ***** válasza:
21%
3 dokit összehasonlítva szülés után a nő varrt legjobban, legkörültekintőbben. De általában férfi dokihoz járok, az van.
2012. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
11%

Kedves kérdező, szerintem te már eldüntütted hogy férfihez mész... hát akkor:

meg erőszakolni nem fog, az biztos, és ha nem ciki neked elötte terpeszteni, akkor minden rendben van. Valószinűleg gyorsan túlleszel rajta!

2012. okt. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Ne zavarjon, hogy már egy oldallal ezelőtt leírta, hogy megvolt a dolog.... :)

Nagyon vicces ez a szöveg, amit a hetven valahányas tol. :D Hangosan röhögök rajta:P "terpeszteni" És minden ilyen kérdéshez szó szerint ugyanezt írja.

És különben mivel cikibb férfi előtt "terpeszteni, mint nő előtt? Ha belegondolunk, egy nő sokkal több alkalommal "terpeszt" életében férfi előtt, mint nő előtt. Nekem nő előtt sokkal cikibb lenne "terpszteni" :))))))))))))Xa-xa

2012. nov. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
USA-ban a nőgyógyásznál teljesen meztelenre kell vetkőzni, na vajon ott fönn szokás hagyni? :DD
2013. ápr. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!