Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Arra szeretnék kérdést kapni,...

Szani171 kérdése:

Arra szeretnék kérdést kapni, hogy miért késhet a mensesem már 2 hónapja! Nőgyógyásznál voltam, terhességi tesztet is vettem és teszt negatív lett, az orvos pedig azt mondta hogy nem vagyok terhes és nem lát semmi elváltozást. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Mellesleg szedem a fogamzásgátlót is, és védekeztünk is. Mikor elmondtam mi a panaszom, azt mondta az orvos, hogy csak fel vagyok fázva valószínűleg. Mit tegyek, annak érdekében, hogy megjöjjön?!

2012. okt. 8. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
vagy menj vissza ehhez a dokihoz vagy keress egy olyat, aki foglalakozik is a problémáddal. Vélhetően hormonális gond van, ki kéne vizsgáltatni, és szükség estén megkezdeni a kezelést.
2012. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!