Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 napja késett a mensim,...

10 napja késett a mensim, mikor a párommal 17 napja voltunk együtt. Akkor csináltam tesztet,3 negatív volt. Pár nap múlva elég barnás, majd híg vérzésem van. Lehetek terhes? Vagy inkább késett valamiért? És miért hígabb, mint eddig?

Figyelt kérdés

2012. szept. 7. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
elméletben nem vagy terhes, de azonnal menj el dokihoz, mert lehet, hogy valami nagyobb baj van. Nm akarlak megrémiszteni , de fő az óvatosság.
2012. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. De mire gondolsz? Terhességgel kapcsolatban, vagy más jellegű dolgra? Elég bőséges, szóval beágazódás nem, szerintem, és ahhoz már a 17 nap is sok, szerintem. Vagy más?
2012. szept. 7. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:
én inkább cisztára tiptplenék 3 negatív teszt után,de orvos mindképp kell
2012. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Más valaki??? :)

2012. szept. 7. 14:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként az éves rákszűrésen más elváltozás, vagy ciszta is kimutatható, vagy akkor csak azt szűrik, és ezekhez más vizsgálat szükséges?
2012. szept. 7. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:
cisztához hüvelyi uh kell
2012. szept. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2012. szept. 8. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!