Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál zoknit leveszite...

Nőgyógyásznál zoknit leveszitek? :O

Figyelt kérdés

Előszor megyek holnap nődokihoz, tizennégy éves vagyok. Nem a gyermeknőgyógyra. megyünk mert ott egy nő van aki nagyon goromba és durva. Félek elmenni ígyis...

Nem fog szólni a dr.úr hogy nem a gyermekhez mentem? Még szűz vagyok. És...lehet hogy ez tabu téma... zoknit leszoktátok venni?..


2012. okt. 15. 22:36
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Igazából akihez megyek nemsokára az sem valami kedves..vagyis vegyes véleményeket olvastam róla. De a nő dokira még a háziorvosom is aztmondta hogy: uhh..ahhoz? elég durva nő, még a kisgyerekekkel sem kedves. A férfiről meg legalább hallottam jótis :D

És gyermeknőgyógyász is :] na koszi a válaszokat...én egyóra mulva indulok, szorítsatok nekem hogy ne ájuljak el félelmemben.. :[

2012. okt. 16. 10:06
 12/29 anonim ***** válasza:
A 06:51-es vagyok. Remélem soha nem lesz semmi bajod! :) Majd írd meg légy szíves, hogy mi volt, hogy bánt Veled a doki! Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Minden jót! Ne aggódj amiatt, hogy hogyan néz ki. Mindenkié másmilyen, az én kisajkaim is elég nagyok. E miatt nem agódtam soha. Volt más :) Mindenkinek más félelmei vannak. Most meg már a szülések miatt érzem másmilyennek, de a párom így is szeret, és van előttem egy "helyrehozatal".
2012. okt. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Koszi nektek, na hazaértem, megvolt :]

Dr.Lőkos Bélánál voltam, nem volt durva se semmi :] Elég rendes volt, próbálta a figyelmem terelni a dologról, kérdezgetett a suliról. Zoknigond pedig -> cipőt visszakellett húzni :D

2012. okt. 16. 15:54
 15/29 anonim ***** válasza:
36%
Szia! :) Megint a 06:51-es vagyok. Nagyon örülök, hogy minden rendben ment, és most legalább Te is meggyőződtél róla, hogy tényleg nem az orvos neme számít. Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
7%
Miért nem mész női dokihoz, elötte sokkal kevésbé ciki terpeszteni mint egy férfi elött.
2012. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
18%
Jajj bocsika, már voltál... nem olvastam végig a blogot, ne haragudj!
2012. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
80%
Nah megérkezett a hittérítőnk :D
2012. okt. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Mi van ?????
2012. okt. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
80%
Hát a kis hittérőtőnk, aki szerint nehogy menj férfi dokihoz, mert perverz :D
2012. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!