Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál zoknit leveszite...

Nőgyógyásznál zoknit leveszitek? :O

Figyelt kérdés

Előszor megyek holnap nődokihoz, tizennégy éves vagyok. Nem a gyermeknőgyógyra. megyünk mert ott egy nő van aki nagyon goromba és durva. Félek elmenni ígyis...

Nem fog szólni a dr.úr hogy nem a gyermekhez mentem? Még szűz vagyok. És...lehet hogy ez tabu téma... zoknit leszoktátok venni?..


2012. okt. 15. 22:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszem le a zoknit. Nem fog szólni, hogy hozzá mész. Viszont valószínűleg nem fog megvizsgálni, ha nincs baj.
2012. okt. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem vettem le soha a zoknimat, és ezek után sem fogom. :)

22/L

2012. okt. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%

Ez a kérdés bennem is többször felmerült. :D

Egyrészt valószínűleg esztétikusabb zokni nélkül, másrészt a nőgyógyásznak nem akarunk tetszeni... szóval én, ha fázik a lábam, és nem atom büdös a zoknim, nem szoktam levenni. :P

2012. okt. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
73%

hű, jó kérdés, én nem szoktam levenni. A lényeg hogy vagy szoknyába menj, vagy egy hosszabb blúzba hogy ne érezd magad teljesen meztelennek.

Szerintem nem fog szólni emiatt, szabad orvosválasztás van

Ne izgulj,semmi gond nem lesz

2012. okt. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
Bár 14 évesen még biztos nem repedt a sarkad, azért esztétikusabb a zokni. Én direkt viszek, ha harisnyám van vagy nyáron papucsban vagyok. Így viszont nem bújok bele a kincstári papucsba. Fel a fejjel, emlékszem, mennyire nehéz volt először elmenni, dehát ez vele jár. Olyan ideges voltam, hogy összegubancoltam a cipőfűzőmet, ki se tudtam csomózni, el kellett tépnem.
2012. okt. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
68%
Igaz, én pasi vagyok, és ezt a zokni dolgot még nem is hallottam. Egyáltalán, a nőgyógyásznál miért számít az egyáltalán, hogy van e zoknid, vagy nincsen?
2012. okt. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem veszem le a zoknit, és ennek oka van. Én nem szívesen mászkálok a hideg kövön mezítláb. Meg ugye ott a vizsgáló ágy aminek van két lábtartója. Nem szívesen teszem a mezítlábas lábamat egy olyan lábtartóba ahová esetleg egy gombával fertőzött láb volt előttem. A lábtartót nem fertőtlenítik minden beteg után.

Szóval zokni mindig marad. Mivel szégyenlős vagyok, így ha nőgyógyászhoz megyek, mindig hosszú pólót veszek fel. Vagy szoknyát. Így elég ha a vizsgáló ágyon húzom fel, és nem kell végig csupasz fenékkel állnom ott.

2012. okt. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
Mivel nődoki két lábad között vizsgál, így számít :D Főleg, hogy alul amúgy mindent le kell venni, csak zokni marad.
2012. okt. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Akkor nem veszem le. És igen van bajom azért megyek. Nagyon szégyenlős is vagyok szóval plussz szorongás..legalább a zokni ügy megoldódott :] csak amikor anyám előtt is szégyenlős vagyok mert nem valami kicsik a kisajkaim...egy pasi doki előtt széttenni a lábam..hát...na csak éljem túl.
2012. okt. 15. 23:17
 10/29 anonim ***** válasza:
69%
Zokni maradhat. Egyébként remélem ezt a kérdést azok is olvassák, akik mindenáron női nőgyógyászt akarnak rátukmálni a lányokra még akkor is, ha egy goromba nőről van szó. Ahogy Te is írod Kedves Kérdező, Nálatok is durva a női nőgyógyász. Még egy bizonyíték amellett, hogy nem az orvos neme számít!!!
2012. okt. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!