Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál leveszitek a...

Nőgyógyásznál leveszitek a cipőt-zoknit?

Figyelt kérdés
Van erre valami szabály, szólhatnak, ha fönn hagyom vagy ilyesmi? (Papucsban nem mennék, mert koszos lábbal aztán végképp vérciki lehet odaállítani.)
2009. jún. 29. 04:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki ha nem veszed le.

Nyugodtan lehetsz cipőben is. Persze ha piszkos a cipő talpa stb akkor inkább vedd le. Én zokniban maradnék, mert azt minek levenni de cipőben meg mégse maradok ha már a nadrág is lekerült rólam.

De a nőgyógyászt abszolút nem érdekli.

2009. jún. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én cipőben-zokniban megyek mindig, és a cipőt leveszem. A dokinál van papucs, de azt nem mindig szoktam felhúzni, azt a pár lépést amig eltopogok a vizsgálóasztalig zokniban teszem meg.
2009. jún. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Én egyet értek a az előttem íróval.
2009. jún. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Privát dokihoz járok, szueprtisztaság van, és adnak eldobós köpenyt, eldobós papucsot, így mindkettőt leveszem, mivel a köpeny alatt más sem marad rajtam. De gondolom akkor sem szólnának ha nem így tennék.
2009. jún. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
eldobós papucs, eldobós köpeny....éljen a környezetszennyezés!!
2009. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igaz magánrendelésre járok (ahol délelőtt sztk-s vizsg. van), de nincs se papucs, se eldobhatós cipővédő. Én le akartam venni a cipőt/papucsot, de rám szólt a doki, hogy ne tegyem, mert más sem szokta. De arra nem emlékszem, hogy cipő és zokni volt-e rajtam, vagy csak papucs.
2009. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Külföldön tanultam egy évet. Egyszer elmentem nődokihoz, indultam befelé alulsemmi+zokniban, ahogy itthon, de a dokinő kedvesen rám förmedt, legyek szíves teljesen meztelenül fölfeküdni. Úgyhogy visszaslattyogtam, átöltöztem Éva-cuccba, és hát akkor már röhejes lett volna a zoknit fönn hagyni. De itthon mindig fönnhagyom.
2009. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

én a zoknit magamon hagyom, minek venném azt le?

cipőt leveszem, mert másképp a nadrágot nemtudom levenni, meg amúgyis, nemfogok a székre cipőben felfeküdni

2009. nov. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én zokniba megyek be
2009. nov. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Külföldön tanultam egy évet. Egyszer elmentem nődokihoz, indultam befelé alulsemmi+zokniban, ahogy itthon, de a dokinő kedvesen rám förmedt, legyek szíves teljesen meztelenül fölfeküdni. Úgyhogy visszaslattyogtam, átöltöztem Éva-cuccba, és hát akkor már röhejes lett volna a zoknit fönn hagyni. De itthon mindig fönnhagyom"


Melyik ország (legalább kontinens) ez? Köpenyt azért csak adtak és nem 100% Éva kosztümben kell odamenned az ágyhoz, majd felfeküdni.... vagy igen??? :o

2009. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!