Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál leveszitek a...

Nőgyógyásznál leveszitek a cipőt-zoknit?

Figyelt kérdés
Van erre valami szabály, szólhatnak, ha fönn hagyom vagy ilyesmi? (Papucsban nem mennék, mert koszos lábbal aztán végképp vérciki lehet odaállítani.)
2009. jún. 29. 04:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bakker az azért durva, hogy teljesen le kellett vetkőzni kint,mégis minek?! xD szegény :). Amúgy én zokniban szoktam menni az "ágyig" és egy hosszú pólóban! :)
2009. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19:15, 19:17: Németo. volt, kifogtam egy ilyen rendelőt :) Semmi köpeny, anyaszült meztelenül kellett fölfeküdni :( Azt hittem, belesüllyedek a vizsgálóasztalba. Amúgy ott is extremitásnak számít, ugyanígy kiakadt, akinek meséltem. Hogy értelme mi volt azon kívül, hogy kellemetlenül érezzem magam, fogalmam sincs :)
2009. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Leveszem a cipőm, utána a gatyám, és a bugyim, aztán visszalépek a cipőmbe, és úgy csoszogok oda a vizsgálóasztalhoz! Nem koszolom be a zoknim, én is előtte cipővel mászkáltam ugyanazon a padlón! Abszolut nem cinkes!

Aztán kérdezd meg a dokitól, hogy levedd e a cipődet az asztalnál, és akkor nem lehet semmi gond!

2009. nov. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én jó sok éve az Uzsoki Kórházban (Bp.)jártam ugyanígy. Bent feküdtem kivizsgáláson. Egy szál hálóingben mentem át a vizsgálatra, a doki meg rámszólt, hogy azt is vegyem le. Nagyon szégyeltem magam! Aztán megtudtuk, hogy Németországban dolgozott egy pár évig :=).


Ahol most lakom, az sztk-ban adnak cipővédőt, úgyhogy én maradok cipőben.

2009. nov. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
en ausztriaban lakom most, elötte nemetorszagban, de sosem kellett pucerra vetköznöm...
2009. nov. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egy kicsit OFF, de hasonló: urológián voltam hasi ultrahangon, csak úgy utcai ruhában föl kellett feküdnöm és a pulóvert köldök fölé fölhúzni, de ez nem volt elég a dokinak, a farmert és a bugyit is letolatta velem combközépig, teljesen értelmetlenül, mert ott hozzám sem ért, az alhasamon csúszkáltatta azt az izét.
2009. nov. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az Uzsoki kórházas: én 13 évesen, gyerekkórházi bentfekvéskor jártam pont így. Kivizsgáláson voltam, egy nap szólt a nővér, hogy menjek vele a vizsgálóba, mert megnéz egy gyereknőgyógyász doktornő. Pizsamában mentem át, a nővér magunkra hagyott, becsukta az ajtót, és mindent le kellett vegyek, alsót, fölsőt, zoknit, és rettenetesen szégyelltem magam (ráadásul belenyúlt a fenekembe is, brrrr.)
2009. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!