Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van még valaki olyan aki nem...

Van még valaki olyan aki nem tud tampont használni, úgy mint például én?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem megy fáj és nem megy fel lazítottam több pozícióba is próbáltam de egyszerűen nem megy ,miért? 14 éves vagyok és egy éve menstruálok baromira zavar-.-
2012. aug. 5. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
14 éves ne használjon tampont. Egyébként még nőnöd kell, fejlődni, higgadj le, te még gyerek vagy.
2012. aug. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokan vannak akik nem tudnak tampont használni. Ha nem megy, ne erőltesd!!!
2012. aug. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok tampont használni, de anyukám mindig azzal biztatott, hogy fiúknak nem is kell.
2012. aug. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yvett98 válasza:
Lehet hogy még tényleg túl kicsi vagy hozzá. Viszont ha mindenképpen ki szeretnéd próbálni akkor az én véleményem az hogy vagy guggolj le (igy nem látod annyira) vagy ulj le és mintha jogáznál a talpaidat ted ossze. A tampon hegyét tedd a huvejedhez és lazulj el!!!! FONTOS. ez után probáld meg nyomni kicsit hátrafele vagyis nah... kicsit lefele. Nekem igy sikerult még anno. Izag én már 16 voltam de én is csak 1 éve menstuáltam. Sok sikert!!!
2013. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!