Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Ma vettem egy...

Mit tegyek? Ma vettem egy doboz Naturella tampont de nem merem használni mert hátha bentszakad vagy elkapom a TTS -t!

Figyelt kérdés

Azért szeretném használni mert fürödni megyünk !!!


Várjak vele vagy használjam ??


Normális válaszokat kérek !!


2012. júl. 16. 19:33
1 2
 1/14 meloka91 válasza:
100%
hany eves vagy? miert felsz tole?
2012. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt felteszed jó erősen húzgáld meg a madzagját,akkor nem szakad be.

Nem tudom mi az a TTS,de ha rendszeresen cseréled nem lesz tőle bajod!

Ha megjött a menstruációd otthon kényelmesen tedd fel az elsőt,de utána napközben többször cseréld. Jó pancsolást!

2012. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nem kell aggódnod, ha betartod az alap higiéniai szabályokat. a tamponokat is bevizsgálják, rossz minőségű nem kerülhet ki boltba. én már használtam naturellát és semmi baj nem volt vele. nyugodtan használd.
2012. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Beszeld meg valakivel akiben megbizol es furdeni mesz vele(csaladtag,baratno),hogy ilyen es ilyen tamponod van,ha valami nem stimmelne akkor ezt a mentossel kozolje. Amugy teljesen felesleges aggodni,en rengeteg fajtat kiprobaltam a legolcsobbtol a legdragabbig es semmi gondom nem volt veluk.Ha esetleg nem bizol ebben a termekben vegyel esetleg olyan markajut amiben megbizol.
2012. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1. az TSS (Toxikus sokk szindróma)

ha rendszeresen cseréled, nagy bajod nem lehet

figyeld magad, ez a titok nyitja

2. több 10 éves tamponhasználattal a hátam mögött azt kell mondjam, ne félj attól, hogy a kihúzószál elszakad

igaz, én csak egy márkát használok elejétől fogva (igen, a legismertebb, kétbetűs nevűt)

2012. júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha csak akkor használod, ha tényleg muszáj, pl. a strand miatt és betartod a higiénés szabályokat, gyakran cseréled, akkor nem lesz baj!
2012. júl. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Egyszer áztass be vizbe egy tampont amjd hajtogas szet,és meg fogod latni,hogy ne igen van arra esely hogy a kihuzoszal onnan kijojjon.Egyebkent a huvelyed kb 8 cm hosszu,az ujjad kb 7,a tampon megvan vagy 4 szoval angy baj nem lehet:-) A TTS-t pedig ugy tudod elkerulni ha nem hagyod bent sokaig a tampont,6-nagyon max.8 óra de ha erős vagy strand utan vagy érdemes gyakraban is kicserelni.
2012. júl. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !!

Meghuzigáltam a Naturella tampon madzagját és eléggé könnyen ki lehet tépni a madzagját !!!- Attól félek a leginkább hogy bentszakad !! -akkor mit csináljak ??

2012. júl. 17. 17:52
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha véletlenül elszakad a madzag, akkor várd meg míg teljesen megtelik a tampon, guggolj le, és nyomj, mintha kakilnál, és a kezeddel is segíthetsz kihúzni. Ha így sem jönne ki, akkor menj orvoshoz, de ki fog jönni, ne aggódj! :)
2012. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ha félsz akkor ne használj tampont. :) De sztem nyugodtan ha rendesen kint van a madzagja akkor nem lesz gond.
2012. júl. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!