Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Ma vettem egy...

Mit tegyek? Ma vettem egy doboz Naturella tampont de nem merem használni mert hátha bentszakad vagy elkapom a TTS -t!

Figyelt kérdés

Azért szeretném használni mert fürödni megyünk !!!


Várjak vele vagy használjam ??


Normális válaszokat kérek !!


2012. júl. 16. 19:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat !!
2012. júl. 21. 12:56
 12/14 anonim válasza:
07-16 19:37 nem tudod mi az a TSS minden tampon használati útmutatóján rajta van nem hiszem hogy egyszer nem olvastad még el....
2012. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csak Naturella-t szoktam használni,nekem még az OB sem jött be annyira,mint ez.

Véleményem szerint 100 %-osan megbízható.Nagyon-nagyon pici az esély arra,hogy elszakadjon a madzag,tehát légy nyugodt,és használd nyugodtan.Szerintem a Naturella a legjobb.

2013. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
o és ha bent szakad egy idő után ha már nagyon feltelt akkor magától ki fog jönni csúszni... tehát nem kell félni hogy örökre bent marad vagy csak orvos tudja kiszedni....
2013. máj. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!