Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy kell tampont használni?

Hogy kell tampont használni?

Figyelt kérdés

most megyek 5.-be. a tesi tanár azt mondta hogy év elejétől kezdve év végéig járni fogunk úszni és nem lehet felmentést kérni ha megvan hanem használjunk tampont. én nem tudom hogy kell használni és félek is. nekem már 2 éve megvan és anyu azt mondta hogy 11 évesen nem kell meg tampont használni de még nem tudja hogy hogy oldja meg a dolgot mert fél hogy ha szol a tanárnak akkor rám fog szalni

mit tegyunk? volt már valaki Hasonló helyzetben?

ja és heti 2x megyünk majd mindig.

11L


2012. júl. 30. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

gondolom pasi a tanár ......


szólni kell az ofőnek e miatt h beszéljen vele ne hogy már a tanár mondja meg h mit használjatok ....


havi 1-2 alkalmat kibir ha hiányoztok


anno nálunk simán felmentést kaptunk még tesiből is ha megvolt

2012. júl. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha vérzel nem is szabadna úszni, se tamponnal, se anélkül, ezt a tanárnak is tudni illene, függetlenül attól, hogy férfi, avagy nő. Nekem egyest is adhatna, se mennék a vízbe mensikor.
2012. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

utolsó a tampon azért jó mert ha megvan akkor simán úszhatsz és strandolhatsz mert tampont használsz

olvass utána

2012. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tévhit, mert a kihúzószál felvezetheti a fertőzéseket.
2012. júl. 31. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz, ne használj tampont és ezt mondd meg a tanárnak is! ilyet NEM tehet! én saját akaratomból kezdtem használni, emlékszem, elég nehezen ment az elején, elpazaroltam egy pár tampont, mire sikerült: othon, nagy magányomban próbáltam feltenni, próbáltam úgy ülni, lefeküdni, sokszor fájt az elején, akkor fel is hagytam a dologgal, aztán újra próbálkoztam többször is és a sok kínlódás végére sikerült jól feltenni és megszokni. akkor van jól fenn, ha nem érzed sem üléskor sem semmikor! de ha nem akarod, ne használj, erre nem kötelezhet senki! sok sikert és állj ki magadért!
2012. júl. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én pofánverném a tanárt..hát nehogymár ő mondja meg!! O.O eszedbe ne jusson 11 évesen tampont használni, még később is egészségtelen
2012. aug. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!