Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van ez? . (Nagyon ciki....

Miért van ez? . (Nagyon ciki. Lentebb bővebben :/)

Figyelt kérdés
Szóval... jajj ég az arcom ha csak leírom is ide... Szóval az a helyzet, h tök mindegy hogy kell-e pisilnem, nem kell-e, vagy előtte pisiltem, de ha leülök mondjuk 3/4 órára (azaz egy tanítási órára) és csak ülök a padban akkor 1-2 csepp pisi jelenik meg mindig a bugyimon amikor felállok... és ez rettenetesen zavaró mert olyan érzés mintha bepisiltem volna DE NEM, egyszerűen ha sokáig ülök ez történik!!!:\ Ez miért van? És mit tehetnék ellene??? 16/L
2012. máj. 13. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy felfáztál. Menj orvoshoz, de ami még nagyon fontos, hogy emiatt egy pillanatig sem szégyelld magad, mert nem tehetsz róla!!! :) Ettől semmivel sem vagy kevésbé jó, mint bármelyik jó szándékú ember! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. máj. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Biztosan nem fáztam fel mert már ez a dolog tart olyan 1 hónapja...annyi idő alatt kigyógyultam volna abból:(

köszönöm! neked is minden jót kívánok!

2012. máj. 13. 18:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Felfázás vagy gyenge a húgycső záróizma.

Orvosi vizsgálat javallott.

2012. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el, hogy mi okozhat inkontinenciát. [link] keress rá a googleba, hogy hol találsz intimtornát. Persze ez csak akkor áll, ha nem vagy tényleg felfázva.
2012. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

a linket nem nyitja megsajnos.:S

milyen orvoshoz menjek el ezzel a problémával?:S

2012. máj. 13. 18:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy pisi?

Nem a hüvelyedből jön folyás?

Egyébként vizelettartási problémákkal urológusoz kell fordulni.

2012. máj. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem a hüvelyemből jön, az biztos:/
2012. máj. 13. 18:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Addig is amég eljutsz az orvoshoz keress rá az intimtornára a neten.
2012. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Urológushoz kell fordulni, aki megvizsgál és ő tud segíteni. Azt, hogy elég-e az intim torna, vagy más beavatkozás kell, ő dönti el.

Ugye nem emelsz nehezeket? Mit sportolsz?

2012. máj. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy benne. hogy vizelet, akkor urológushoz kellen fordulnod és nem nőgyógyászhoz.
2012. máj. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!