Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki újra beadni a...

Nagyon ciki újra beadni a jelentkezésemet ebbe az iskolába? Próbáljam meg? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

2009. szeptembertől jártam egy ingyenes OKJ-s suliba, de novembertől nem tudtam folytatni egészségügyi okok miatt, egy idő után jött is levél tőlük, hogy megszüntetik a tanulmányomat. De nem is tudtam szólni nekik mi a helyzet, szóval megszüntették a tanulmányaimat. Bár annyira nem is bánom, mert időközben rájöttem, hogy nem azt a szakot kellett volna választanom..

Most ezzel a háttérrel ciki újra beadni a jelentkezésemet ebbe az iskolába csak más szakra? Benne vagyok az adatbázisukban, hogy "kirúgtak"? Vagy őnekik is az a jó, ha minél többen jelentkeznek és nem számít, hogy én az előző évemet ott elrontottam?

Ez az egyedüli ingyenes OKJ-s iskola amiről tudok, pénzem nem nagyon van több tízezreket fizetni sulira, ez az egyetlen lehetőségem és nagyon szeretnék tanulni, amíg mehetek nappalira (22. vagy 23. életévtől tudtommal csak estin lehet tanulni). Ebben az iskolában is jelentkezési illetve beiratkozási sorrendben történik a felvétel.


2010. ápr. 17. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
MIlyen oka volt annak, hogy még a telefont sem tudtak felemelni, hogy szólj nekik, hogy miért nem jársz, esetleg megoldást keressetek együtt a gondokra? Bennem erősebb lenne a büszkeség meg az önbecsülés hogy ugyanoda visszamenjek, pláne hogy nagyon etikátlanul jöttél el,hogy még nem is szóltál hogy miért, de te tudod, hogy az ingyenesség vagy az önbecsülésed ér többet. Ha lennének azonos tanárok (aki akkkor is tanított és most a másik szakon is tanítana) akkor nagyon meggondolnám, mert bennük lehet már olyan, hogy egyszer már itthagytad ezt a sulit, nem tudták hogy miért (utólag már bármit mondhatsz vagy elhiszik vagy nem) és így visszamenni...
2010. ápr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg felnőttképzésről van szó, így az előttem válaszoló kb. nincs tisztában azzal, hogy milyenek a "tanárok", amikor egy nagyelőadóban száz embert tanítanak, akkor pont arra van idejük, hogy arcokat memorizáljanak...


Amúgy az, hogy abbahagytad, az csak neked rossz, egy félévvel csökkent az ingyenes képzési féléveid száma. Nyugodtan jelentkezhetsz, ilyen esetben ők is szokták ajánlani az újrajelentkezést.

2010. ápr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De, az első válaszoló teljesen tisztában van azzal, hogy milyen az okj-s képzés, mert ott tanít, hehe...:) Csak van ahol 100 fős előadások vannak és vannak szemináriumi órák, amik 20 fősek max és én kb. 5 évre visszamenőleg emlékszem arcokra és nevekre... Erről ennyit...


az első válaszoló:)

2010. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És mi a garancia arra, hogy nem jössz rá megint arra, hogy nem ez az a szak, amit szeretnél? Milyen szakra mennél? Tudod, hogy milyen tantárgyak vannak, mit kezdhestz vele utána, kb. milyen szintűek a követelmények? Ezekkel nem árt ha tisztában vagy.
2010. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hányadik szakmád lenne, ha az első, akkor még járhatsz ingyenesen 23 fölött is. Szerintem próbáld meg mégegyszer, és ne azon rágódj, hogy utálni fognak a tanáraid
2010. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!