Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciki sztori a mentsruációról?

Xxcucoxx kérdése:

Ciki sztori a mentsruációról?

Figyelt kérdés
Pl. átáztál vagy valaki észrevette. ilyesmikre gondoltam Kort is kérek!
2012. ápr. 27. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Hát nekem edzésen történt egyszer. Szokatlanul erősebb volt, mint máskor. Úgy voltam vele, hogy talán du.-ra elmúlik. De nem. Bár fekete nadrágban voltam, így nem látszott, de mikor leültem egy fehér törülközőre... Életemben nem szégyelltem még így magamat :(

21/L

2012. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
A páromnál aludtam és arra keltem, hogy pizsomáig véres vagyok. Szerencsére én előbb keltem, gyorsan beraktam hideg vízbe és pizsit cseréltem :D Párom csak azt látta, hogy szárad a pizsi, semmit nem szólt róla, pedig látta.
2012. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

első: jujj ez nagyon rossz lehetett.....

második: legalább nem "közönség" előtt volt

2012. ápr. 27. 21:14
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem felfogás kérdése, hogy ciki-e valami, vagy nem. Én fiú vagyok és a nőiesség természetes velejárójának tartom, ha egy lány átázik menstruációnál, vagy meglátom a betétjét, vagy tamponját. Nincs ebben semmi ciki!!!! A világ legtermészetesebb dolga!!!
2012. ápr. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

ebben igazad van valamennyire de ti fiúk így látjátok

mi nem

2012. ápr. 28. 09:56
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

2x is volt. :o

Az első még abban az időben amikor elkezdtem menstruálni, talán 3. 4. alkalommal lehetett meg.

Akkor még betétet használtam, és elmentem a bnőmmel biciklizni, az hagyján hogy a biciklizéstől még erősebben kezdtem el vérezni, de picit még a betét is félre csúszott.Még amikor leszálltam a bicajról nem volt baj, csak amikor felkeltem a parkban a padról akkor láttam hogy az tiszta véres.Simán rekordot döntöttem, kb 5 perc alatt értem haza.4 km-re laktunk a parktól, a falu legmagasabb pontján... :)


A másikat igazából konkrétan nem vette észre senki.Gólyabál volt, persze hogy akkor jött meg ( jóval elöbb mint kellet volna), szerencsére volt nálam tampon, de addigra már átáztam, így a gólya táncot úgy kellet letáncolnom hogy vastag pulcsi volt a derekamra kötve

2012. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

jujj de rossz lehettet...

nem semmi ez a rekord :)

2012. ápr. 28. 19:50
 8/12 anonim válasza:
100%
Nekem is még a kezdeti szakaszban volt, én is még csak betétet használtam, de iszonyúan véreztem. Iskolából mentem haza. Vártam a buszt már akkor éreztem hogy nem fogja kibírni a betét a belőlem áradó vérmennyiséget de szorítottam, így egy kicsit kevesebb jött. Aztán hirtelen fékezett a busz, amitől ugye kicsit előre estem nem tudtam már tartani "kirobbant" az egész, a betét elcsúszott, szép bordó nacimon végigcsordogált a vér egészen a bokámig. Úgy sétáltam haza... Remek volt.. Azóta nem használok betétet bármennyire is egészségtelennek tartják a tampont...
2012. ápr. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
jah utolsó voltam 22 vagyok
2012. ápr. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
utolsó: hát én nem lettem volna szívesen a helyedben... :( :( észrevette valaki??
2012. ápr. 29. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!