Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciki sztori amikor először...

Ciki sztori amikor először megjött?

Figyelt kérdés
13 voltam. Még nem menstruáltam. Egy nap haza felé mentet elestem a bringámmal.. Éreztem, hogy beütöttem magam egy kicsit de nem fájt. Lefeküdtem, aludtam. Reggel látom, hogy véres az ágy, meg a gatyám, pont ott lent. Szóltam anyunak. adott betétet mindent elmagyarázott stb.. Még aznap észrevettem, hogy nem az volt amit hittem, mert volt egy seb a combomon és az vérzett:D. Anyulám mindig kérdezte hogy mi van,de nem montam meg neki. Állandóan hozza nekem a 'csomagokat". Most 15 vagy és még mindig nem jött meg. De annyicsomag van itthon, hogy alig tudom elrakni őket. Ott buktam le, hogy anyukám is számon tartotta, hogy mikor jön meg, én meg véletlen elég átlátszó fehér nadrágot vetetm fel. Erre ő mondta, hogy lehet hogy a betét átázik és adott tampont. Ott helyben elhívott a fürdőszobába, hogy megmutassa hogy kell. Letooltam a gatyám, és akkor látta , hogy nincs rajtam betét. :D
2010. ápr. 9. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Egy csöppet gyerekesen viselkedtél
2010. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám mesélte, az ő idejükben főleg vidéken még nem nagyon világosították fel a lányokat se otthon, se a suliban. És pont házimunkát végzett otthon és panaszkodott, hogy a többi tesója csak lustálkodik, amikor megjött neki. Elkezdett sírni, hogy megszakadt a sok munkában :)) Amíg nem ért haza az anyukája, addig ebben a hitben volt.
2010. ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
ez aranyos sztori :)
2010. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a suliban jött meg először, és akkoriban az volt a szokás, hogy kísérgettük egymást wc-re. Letolom a nacim látom nyag barnás-pirosas folt: kirohanok mondom a barátnőmnek úristen a mama összemosta valamivel a bugyimat! Aztán természetesen rájöttünk, hogy nem... :) De szállóigévé vállt nálunk ez "a mama összemosta valamivel". Évek múlva is röhögtünk a sztorin...
2010. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem itthon jott meg, reggel mikor felkeltem lattam, hogy csupa ver vagyok. De az en sztorimba nincs semmi kulonos:D

15/L

2010. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
63%
kicsit gyerekes...
2010. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Hát tudod, nekem biciklitúra közepén jött meg szóval képzelheted.. 13 voltam akkor..
2010. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
53%
és anyud mit szólt hozzá
2010. ápr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 éves voltam mikor megjött, reggel kimentem mosdóba, pont azon az estén nem volt rajtam bugyi csak pizsama, néztem h hát barnás-vöröses. Már előtte anyum próbálta magyarázni nekem, hogy ez meg fog történni, de nem nagyon érdekelt. Akkor én tudtam hogy megjött, de nem mertem neki mondani úgyhogy a pizsamanadrágom vittem oda hozzá, azt hitte, hogy biztos megy a hasam, aztán kb 5 perc múlva leesett neki hogy mi van, akkor küldte apumat boltba betétért, egész család mozgosítva lett aznap :s.
2010. ápr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
El kelett volna neki mondani, hogy az nem attol volt. De akkor most mar o is rajott, eleg ciki lehetett.
2010. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!