Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Szégyellem, de életemb...

Lányok! Szégyellem, de életemben először berúgtam (nagyon, hánytam is), és megjött ugyan, de csak 2 napig tartott. Ilyen az 5 év alatt sosem volt. Ennyire kiütött volna a pia? :S

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy befolyásolta.
2011. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés. Az egyik az emésztésedre ha a másik a hormonjaidra. Más oka van hogy két napig tartott csak. Amúgy más is rugott már be, legfeljebb többet nem jutsz idáig. Egy fiatal hölgy nem iszik ennyit.
2011. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezen mindenki átesik egyszer,hogy eléggé berúg.. Nem kell szégyellni, kivéve, ha nem csináltál közben valami orbálisan nagy hülyeséget..!:) És igen, lehetséges,hogy befolyásolta..:)
2011. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
megesik az ilyesmi.
2011. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 2.! Mi az az egyik meg másik?
2011. aug. 19. 23:03
 6/7 anonim válasza:
Szia. Szerintem úgy érti a második,hogy az egyik a menstruáció ami a hormonjaiddal van kapcsolatban,az alkohol a másik ami pedig az emésztéssel.:)
2011. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, de az alkohol a hormonokra is hat, nem?
2011. aug. 21. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!