Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciki sztori amikor először...

Ciki sztori amikor először megjött?

Figyelt kérdés
13 voltam. Még nem menstruáltam. Egy nap haza felé mentet elestem a bringámmal.. Éreztem, hogy beütöttem magam egy kicsit de nem fájt. Lefeküdtem, aludtam. Reggel látom, hogy véres az ágy, meg a gatyám, pont ott lent. Szóltam anyunak. adott betétet mindent elmagyarázott stb.. Még aznap észrevettem, hogy nem az volt amit hittem, mert volt egy seb a combomon és az vérzett:D. Anyulám mindig kérdezte hogy mi van,de nem montam meg neki. Állandóan hozza nekem a 'csomagokat". Most 15 vagy és még mindig nem jött meg. De annyicsomag van itthon, hogy alig tudom elrakni őket. Ott buktam le, hogy anyukám is számon tartotta, hogy mikor jön meg, én meg véletlen elég átlátszó fehér nadrágot vetetm fel. Erre ő mondta, hogy lehet hogy a betét átázik és adott tampont. Ott helyben elhívott a fürdőszobába, hogy megmutassa hogy kell. Letooltam a gatyám, és akkor látta , hogy nincs rajtam betét. :D
2010. ápr. 9. 12:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%
Lehúztad anyukád előtt a nadrágod 15 évesen? Komolyan?
2010. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nekem a szülinapi bulimon jött meg. Remélem ennyi elég. Tovább inkább nem részletezem :P :'DD
2015. okt. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!