Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most Február elején megjött...

Most Február elején megjött először a havim, de márciusba mar nem jött meg mar 2 hete meg kellett volna jöjjön, szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint február elején megjött életedben először és azóta nem?
2011. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Semmi... Ez normális. Az első után nekem is kimaradt egy hónap.
2011. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből nehéz kitalálni. Az utóbbi időben voltál együtt valakivel védekezés nélkül? Ha nem, akkor a terhességet kizárhatjuk. Akkor szóba jöhet stressz, betegség, megfázás, ezek miatt is késhet, de lehet hormonzavar, vagy komolyabb elváltozás, mint ciszta, mióma stb.
2011. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, bocs! Félreértelmeztem. Tehát életedben először menstruáltál februárban, ugye? Akkor nem kell aggódni, idő kell, míg rendszereződik.
2011. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha nem lehet szó terhességről akkor valószínűleg csak még nem állt be a szervezeted hormonháztartása.

ha jövő hónapban sem jön meg akkor keress fel egy nőgyógyászt.de ne aggódj ez elő szokott fordulni a fiatal lányoknál,magától rendeződik.

2011. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 IQnindzsa válasza:

Én mint férfi ,nem kéne h ide írjak de ma nagyon unom magamat. :)

Úgy tudom ,hogy idő kell amíg beáll a rendszeres mensi. Van akinek előbb van kinek utóbb, de eleinte természetes az h időben ingadozik.

2011. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat... remélem nem kell nőgyógyászhoz mennem...
2011. márc. 21. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!