Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezt nagyon ciki elmondani a...

Ezt nagyon ciki elmondani a nőgyógyásznak?

Figyelt kérdés

Tudom, orvosnak mindent el lehet és el kell mondani, de akkor is...Szóval arról van szó, hogy 27 éves vagyok, és még soha nem voltam nőgyógyásznál:S

A másik dolog pedig az, hogy keresztény erkölcsök alapján élek, és szűzen szeretnék férjhez menni. Szóval még nem feküdtem le senkivel, erről muszáj beszélni a dokival?


2012. ápr. 28. 23:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Úgyis látni fogja.
2012. ápr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
100%
mindenféleképpen mert ettől dől el hogy hol vizsgál meg ha vizsgálatra mész
2012. ápr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
49%

nem muszály de fontos lenne hogy tudja hogy szűz vagy igy pl kizárhat nemi uton terjedő betegségeket...meg még ezer oka

a viszgálat miatt is lehet pl nem ajánl fogamzásgátlót

bocs de a mai világban nem fog erre számitani..

2012. ápr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
kedves első nem fogja látni!!
2012. ápr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
nemárt ha elmondod, hogy szűz vagy mielőtt neki kell észrevennie. Bár ha pl.tampont használsz, és immár sok-sok éve, akkor valószínüleg már teljesen ki van tágulva a szűzhártyád és simán vizsgálhat hüvelyen keresztül is. Akkor megúszod a végbélen keresztüli vizsgálatot
2012. ápr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Csak egy sima vizsgálatra szeretnék elmenni, és igen, tampont évek óta használok.

Ok, akkor elmondom természetesen. Kedvesek vagytok, hogy válaszoltatok:)

2012. ápr. 28. 23:32
 7/26 anonim ***** válasza:
sZivesen !
2012. ápr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
9%
Bocs ne haragudj, de akkor, hogyan vezetted le az ilyen irányú "vágyaidat"?
2012. ápr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
azért kell elmondani, mert máshogy vizsgál meg, ha szűz vagy
2012. ápr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
58%

A nőgyógyász orvos. Épp ugyanolyan, mint egy fül-orr-gégész vagy bőrgyógyász. Az a dolga, hogy megvizsgáljon és ha kell, segítsen, gyógyítson. Semmi különös. Ne félj tőle, nem harap. :)

Azért említsd meg, hogy szűz vagy - így egy picit más a vizsgálat, meg ahogy már írták, ki lehet zárni egyes fertőzéstípusokat stb.

Nem nagyon értek hozzá, mert nem vagyok orvos, de ugyanolyan dolog ezt megmondani, mint mikor megkérdezi a háziorvosod, hogy milyen az orrváladékod állaga, mikor elmész hozzá influenzaszezonban. Jó, tudom, a nőgyógyász azért intimebb, de ne legyen tabu egy hozzáértővel beszélni ezekről a dolgokról. :)

2012. ápr. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!