Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 vaok és tampont használok...

13 vaok és tampont használok de ami volt otthon az elfogyott. Pls mondjátok meg hogy hogyan vegyek tamont[ob pc normal]Nem ciki ennyi évesen ob-t venni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 9. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Az a ciki, hogy nem tudsz írni. Holnap reggel bemész az üzletbe, leveszel egy dobozzal a polcról, pénztárnál kifizeted, utána elköszönsz, és távozol.
2012. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha sűrgősen kell, akkor azonnal mész a boltba, és leveszel egy doboz o.b. normált a polcról, majd apénztárnál kifizeted, ha furán néz rád az elárusító, ajánlom, hogy mosolyogj szembe vele... Ha nem sürgős, akkor ráérsz holnap is venni. Na meg egyáltalán nem ciki. Neked ez vált be, ez mindenkinek magánügye...
2012. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha tampont venni cikinek érzel, akkor az is ciki, hogy lány vagy? Mindenki tudja, hogy a lányok serdülőkortól menstruálnak, és tampont, vagy betétet használnak.
2012. ápr. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

"Ha sűrgősen kell, akkor azonnal mész a boltba,"


Húsvét hétfőn, ráadásul este nyolckor, ez nem igazán kivitelezhető, azért írtam a reggelt.

2012. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
2. vagyok. Bocsánatot kérek, de nálunk ilyenkor is nyitva van min. 2 üzlet.
2012. ápr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kosszi az eddigi v§laszokat de még nyugodtam írhattokhisz csak holnap reggel meek meg venni,mert nálunk ma még nem volt suli és akk holnap suliba menet megyek plus 100m és ugy elintézem, ja és mégegyszer thanks!! XD
2012. ápr. 10. 14:23
 7/7 anonim válasza:
100%
Inkább tanulj meg írni4 Szánalmas hogy így írsz! Minek mindenhol rövidíteni és angolul írni?? Én is 13 éves lány vagyok de nem írok ilyen pics.a nyelven!-.- szánalmas
2012. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!