Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már kb 1 hónapja meg van a...

Már kb 1 hónapja meg van a menstruációm. Mi lehet a baj? Több infó lentebb.

Figyelt kérdés
Volt már ilyen korábban is. El is mentem nőgyógyászhoz de ő csak felírt egy fogamzásgátlót hogy az majd beállítja. Míg szedtem nem is volt különösebb gond. Aztán abba hagytam. A menstruációm mindig szinte kivétel nélkül 1 hétnél tovább tartott. Most meg már megint rég óta meg van és az elmúlt pár napba nagyon erős lett a vérzés. Most összeszedtem a bátorságom és a héten elmegyek nőgyógyászhoz. De nagyon félek. Lehet vmi komolyabb bajom van? Mire számítsak??? Nagyon ideges vagyok... Légyszi normális válaszokat és ne osszatok hogy már előbb el kellett volna mennem.. mert tudom. 20/L
2012. máj. 1. 18:50
 1/7 anonim válasza:
mièrt kène bàtornak lenni?nem fontos az egèszsèged?errol Anyukàddal nem beszèltèl??pedig jo lenne.ez nem jàtèk,abszolut nem normàlis dolog.keress màs nogyogyàszt ès ne nagyon hagyd,hogy hormonnal tomjenek amikor ki sem vizsgàlnak...
2012. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De igen fontos az egészségem. Mondtam is anyukámnak és megyünk is a nőgyógyászhoz amint kapok időpontot. Csak nagyon félek hogy vmi komoly bajom van.
2012. máj. 1. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem hormonális probléma állhat fönt. Én a helyedben a nőgyógyász után (ha ő nem küldene el, amit furcsállnék), mindenképpen elmennék endokrinológushoz! Ott semmi más nem történik tulajdonképpen, minthogy vért vesznek, a hormonszintedre koncentrálva. Szerintem ezt mindenképpen meg kellene ejteni a közeljövőbe!

Szervi ok szerintem nem állhat mögötte, mert a fogamzásgátló szedése közben minden rendben volt. Tehát a hormonrendszeredet kell megrendszabályozni:)

(Nekem egyébként a Premens nevű tabletta segített, bár nekem nem egyfolytában volt meg sokáig, hanem 2 hetente jött meg, iszonyú görcsökkel)

21/L

2012. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne ahhoz menj vissza, aki rendszertelen vérzésre fogamzásgátlót ad.

Az ugyanis nem oldja meg az okot, csak a tünetet kezeli azzal, hogy a saját, szarul működő ciklusodat kikapcsolja.

Ha abbahagyod, visszatér a probléma...


Én is inkább endokrinológust javaslok, ő a hormondoki.

2012. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

De persze előtte nőgyógyász, hogy adjon vmit, amitől eláll a vérzés!

2012. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 1. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem miért hagytad abba a gyógyszer? Magadtól vagy orvosi utasításra???
2012. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!