Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves lány vagyok.14 éves...

Renikeh kérdése:

15 éves lány vagyok.14 éves koromban jelentkzett először a menstruációm. Vagyis tavaly 2011. nevemberében. És azóta csak kétszer volt. Ez baj?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, de ha egyszerre 6 hónapnál több marad ki, akkor el kell menned orvoshoz.
2012. ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú ,kezdem jobban érzeni magam:)Azért még jöhet pár biztatás.:)
2012. ápr. 30. 17:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy baj! Az első prá évben cska a szerencsésebbeknek rendszeres. Ez teljesen normális. Majd beáll. Ha esetleg 2 év múlva is így jön meg, na akkor aggódj.
2012. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj sincs. Kamasz vagy, kialakulóban a nőiesség, felkészül a szervezeted a legnagyobb csodára a világon : megfoganni, kihordani és megszülni az utódot. Ezekhez sok minden kell, nem véletlen hogy kamaszkorban kezdődik el a változás és se nem korábban, se nem később. Egyénenként változik, hogy ez mennyi ideig tart, van akinek húsz éves kor körül fejeződik be.
2012. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy baj én ismerek olyat,akinek legelöször megjött és következőnek sak majdnem 1 év elteltével jött meg!Szoval ne aggodj!!!!!!
2012. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!