Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a 2009-es, svéd...

Szerintetek a 2009-es, svéd vagy a 2011-es, amerikai Tetovált lány jobb?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 21:40
 1/6 anonim válasza:

szerintem egyértelműen a svéd! :) kétszer néztem végig míg az amerikaiba csak belekezdtem.(igaz így nem a legmegalapozottabb a vélemény)

LEhet csak amiatt, hogy a svédet láttam előbb.

2012. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyértelműen a svéd! az amerikai verzióját ugyan nem láttam, de ki voltam akadva, hogy az amerikaiak minek akarták megfilmesíteni a svéd regényt? Azt hallottam, hogy a svédek sem örültek ennek.
2012. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az amcsit én se láttam,de a svéd után nem is érdekel,mert tuti jó,bár a legizgalmasabb ha elöbb a könyvet olvasod el,ahhoz képest még a svéd film is gagyi
2012. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem lehet előre kijelenteni, hogy az amcsi szar, csak mert a svédet láttad és tetszett. Honnan tudod, hogy az amerikai verzió milyen? Én tegnap láttam, pedig a hideg kiráz az amcsi filmektől, és szerintem jó lett. A svédet még ugyan nem láttam, de nagyon érdekel, sőt ezek után a könyv is.
2012. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én láttam az amerikait és a svédet is.(svédet előbb), de nem ajánlom ha már láttad a svédet.. mert ugyan az csak más szereplőkkel.
2012. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Anonymus_Girl válasza:

Láttam mind két filmet, én azt mondom megnézhető mindkettő, ugyanis a két film más cselekmény szálon mutatja be a sztorit. Bár a könyvet nem olvastam (ezt mihamarabb pótolni fogom) így nem tudom megítélni melyik hasonlít inkább. A két filmben lényeges eltérés van a vég között, itt persze nem a megoldott ügyre gondolok, hanem a főhősnőre és férfira. Persze, saját véleményként a 2009ben forgatott film valamelyest izgalmasabb számomra, bár a 2011-es filmet láttam először így tudtam mi a vég kimenetel mégis, valahogy mutatott újat, mert nem olyan volt a cselekménye a két filmnek, ezt most nyilván az érti aki már látta mindkét filmet (mikor Harriet ügye megoldódik).

Én, mint laikus, aki szereti a filmeket annyit mondhatok, hogy aki egy viszonylag érzelem mentes főhőst szeretne látni az a 2011-es változatot nézze meg. Viszont aki egy olyan filmet szeretne megnézni ami azért több érzelmet mutat az 2009-es nézze meg. ---> itt a főhősnőt karakterére gondok, hogy rendező mivel ruházta fel.

Ami pedig a leglényegesebb nagyon jó mindkettő film.

2012. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!