Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog neki jönni valaha is?...

Meg fog neki jönni valaha is? Kérlek minél többen írjatok. (Többi lent. )

Figyelt kérdés
12 éves a lányom.Vesebetegséggel született.Az egyik veséje jól működik,de a másik jóval kisebb,alig 18%-os.Már itt lenne lassan szerintem az ideje,hogy megjöjjön neki a menstruációja,de eddig még nem jelentkezett.Én az ilyen dolgokhoz rettenetesen hülye vagyok,így kérdezlek titeket.A vese és a menstruáció összefügg egymással?A veséje miatt meg fog neki jönni valaha is? Nagyon aggódom,mert nagyon szereti a gyerekeket,és 25-26 évesen akar legalább 3 gyereket.Nem akarom elkeseríteni,ha esetleg mégse lehetne neki majd a jövőben babája.Kérlek ne haragudjatok,ha hülyeséget kérdeztem,de sajnos nem értek hozzá.Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 4. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
A menstruáció nincs összefüggésben a vese betegséggel, annál inkább a szülés.Ott már majd lehetnek problémák.
2012. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Még csak 12 éves... Még az is egészséges, ha 15 évesen jön meg neki, 16 felett ha még mindig nem jön meg, akkor kell orvoshoz fordulni.
2012. máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Nincs köze a vesének a menstruációhoz (bocs de ez nyolcadikos anyag)
2012. máj. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Első!Milyen komplikációk akadhatnak szülésnél?Lehet,hogy a lányomnak is beteg babája lesz majd?Utolsó,mondtam,hogy nem értek hozzá!!
2012. máj. 4. 17:26
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Nem jártál általános 8.osztályba?

nem lesz gond a szüléssel, se a terhességgel. 1 vese is tökéletesen elég a szervezetnek

2012. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De jártam!Hagyjatok légyszíves engem,és a kérdésre válaszoljatok!!Akik nem leszóltak,azoknak küldöm: Volt erre valahol nálatok(pl. családban)példa?Sikerült a terhesség?Nem öröklődik a vesebetegség?
2012. máj. 4. 17:34
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Bocs, de a lányod orvosához kéne fordulnod ezekkel a kérdésekkel. Nem tudjuk mi a betegsége, nem tudhatjuk öröklődik-e. és gondolom a szülőket az orvos is kellően felvilágosította mindenről.

nekem úgy tűnik te a gyerek vagy és itt kérdezel. menj el inkább az orvosodhoz (ha a szüleiddel nem tudod megbeszélni) és kérdezz tőle, 12 éves vagy fel fog világosítani.

2012. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nincs köze a veséjének a menstruációhoz. 16 éves koráig ne aggódj.
2012. máj. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gondolom már más jele van rajta a nemi érésnek. Ha 16 éves koráig nem menstruál, akkor kell orvoshoz mennie.
2012. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ezt olvasd el. [link]
2012. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!