Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülőiértekezlet? Segíts kérlek!

Szülőiértekezlet? Segíts kérlek!

Figyelt kérdés
2 hét múlva lesz szülőiértekezlet és nem akarom, hogy anyukám elmenjen. Nem írtam be az ellemőrzőbe szóval látni nem fogja de mit mondjak az ofinak, hogy miért nem ment?
2012. jan. 20. 12:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarod? hiszen a félévit úgy is látta már nem?
2012. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Semmit, nálam anno egyszer sem kérdezték meg hogy miért nem volt, egyébként meg sima ügy, családi okok miatt nem ért rá, ha kérdezi hogy milyen családi ok akkor meg közlöd vele hogy magánügy. Egyébként egyszerűbb dolog őszintének lenni, sokkal kevésbé lesz kiakadva ha elmondod neki mintha később jön rá.
2012. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ma kaptuk ki. Csak elkövettem egy nagyon csúnya dolgot. :(
2012. jan. 20. 12:29
 4/30 anonim ***** válasza:
akkor valld be anyukádnak amit tettél és nem éri meglepetés a szülőin. Egyszerű nem?
2012. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Mi az a nagyon csúnya dolog amit elkövettél ha szabad tudni?
2012. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
50%
Legyél mindig őszinte! Vállalni kell a tetteid következményeit!!! Egyébként mit követtél el?
2012. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
átírtad a jegyet??
2012. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
amúgy nem szép dolog ha sumákolsz,ha nem vagy őszinte nem fognak benned bízni
2012. jan. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Megvertél valakit? Loptál?
2012. jan. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

12:35-nek igaza van. :(

Hát most vagy elsős gimiben. És az eleje még jól is ment de aztán sokat rontottam. És az ofi mindig beszedi 1-2 havonta az ellenörzőt, hogy beírja a jegyet én meg szépen kihibajavítoztam és átírtam egy jobb jegyre. Ugye most meg kikaptuk a félévit és lett 1-2 gyatra jegy és azt is kijavítottam. Tudom, hogy nagyon ronda dolog de muszáj mert különben eltilt attól amitől a legjobban szeretek és nem engedné meg, hogy kimenjek a kedvenc lovamhoz akit csak idő kérdése és elvisznek.

Tudom, hogy megérdemelném a büntetést de most nagyon nem akarom , hogy kiderüljön.

Nagyon szégyellem magam! :(

2012. jan. 20. 12:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!