Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülőiértekezlet? Segíts kérlek!

Szülőiértekezlet? Segíts kérlek!

Figyelt kérdés
2 hét múlva lesz szülőiértekezlet és nem akarom, hogy anyukám elmenjen. Nem írtam be az ellemőrzőbe szóval látni nem fogja de mit mondjak az ofinak, hogy miért nem ment?
2012. jan. 20. 12:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
figyelj,ezt magánokirathamisításnak hívják,még ha nem is tűnik annak elég komoly dolog
2012. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
85%
Le fognak pontozni, de ha ez a helyzet valahogy intézd el hogy ne tudja meg anyád, többet viszont ne csinálj ilyet, és év végére javítsd ki mindenképpen. Nem érdemes elb*ni az egész életedet, ennyi belefér, de rájöttél te is hogy nem így kellett volna csinálni ha bűntudatod van. Volt barátnőm is lómániás volt, tudom mekkora vonzerő, de fontosabb a normális érettségi, utána meg a továbbtanulás, akkor lesz időd meg pénzed is lovagolni.
2012. jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Tudom de nagyon szégyellem magam és ha visszacsinálhatnám akkor másképp csináltam volna és nagyon kutyául érzem magam miatta.

Második félévtől inkább megmondom mindig a rossz jegyet ha kapok de próbálok javítani, hogy ne kerüljek mégegyszer ilyen helyzetbe.

2012. jan. 20. 12:45
 14/30 anonim ***** válasza:
78%
Ezt magadnak kell megoldanod, vagy bevállalod hogy nem mehetsz ki a lovadhoz, és a többi "büntit", vagy kutyául fogod magad érezni. A Te döntésed, hogy melyiket érzed tisztábbnak.
2012. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
21%

Amit tettél a félévidedel az közokirathamisítás és a törvény is bünteti.

hülye vagy ha azt hiszed sosem derül ki milyne vagy. Egy rohadt hazudozó vagy.

Tudom most sxzar de pont ezért kell most őszinténak lenned, mert ez a bizalom még visszaszerezhető de ha tovább ülsz a baréjaidon egy rohadt megbizhatatlan ember leszel.

2012. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Úgy adok neked tanácsot, hogy ezt anno én elkövettem amikor annyi idős voltam mint te, lógtam is a suliból stb. ... És most már egy kiskamasz anyukája vagyok.


Akkor igazából nem mertem a szüleimnek bevallani a rossz jegyeket, inkább kamuztam, volt pótellenőrzőm amibe én gyártottam a jegyeket stb. De! Lebuktam és nagyon megjártam. Úgy buktam le hogy a tanár találkozott anyummal és beszélgettek rólam, ráadásul telefonon is felhívta a szüleimet. Hát inkább nem részletezem hogy mekkorát csalódtak bennem a szüleim, én voltam az osztály balekja, a tanár szemében meg örökre leírtam magam...

Elég ciki volt ezek után. Tök mindegy mit mondtam a szüleimnek, a tanárnak stb. már nem bíztak bennem.

Egy jó nagy hazugságspirálba keveredtem amit saját magam gyártottam, és bele is fulladtam...


Most már így anyukaként belátom mekkora butaság volt az egész, értelmetlen. A félévidet ha látja anyukád akkor rájön hogy milyenek a jegyeid. Nem tudom nálatok mi a divat, de ha én szülőértekezletre megyek soha nem nézzük át a tanárral a jegyeket. Bár az is igaz hogy nagyon jóban vagyok a tanárnővel és bármi van azonnal hívjuk egymást.

A szülőértekezletet még el tudnád valahogy titkolni, de a félévi bizit már nem annyira. Mert azért nem hülyék a szülők, pontosan tudják ha nem mutatod meg akkor ott valami nem kerek.

Mindenesetre év végére próbálj javítani.

2012. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
12:35-ös vagyok. Tudod, az is hozzátartozik a felnőtté váláshoz, hogy vállaljuk a tetteink következményeit és őszinték vagyunk.
2012. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
95%
Viszont lómániás a kiscsaj, nem tudjátok mit jelent, nekem volt szerencsém 2éven keresztül tapasztalni. Kicsit "kattantak" mind, valamilyen függőség ez tulajdonképpen, úgyhogy nem tudom elítélni. Nem mellesleg láthatóan rájött már hogy elrontotta a dolgokat,csak mivel ~15 körül van nem tudja mit csináljon és fél a következményektől. Az előre gondolkodás hiánya jellemző erre a korosztályra, szóval még csak nem is meglepő.
2012. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nagyon szemét dolog volt.

Legszivesebben felpofoznám magam.. de már visszfele úgysem lehet semmit se csinálni.

Én nem tudtam, hogy ez ilyen nagy hiba , mert én még sose csináltam ehez hasonlót meg a szüleimhez is őszinte voltam de most nem tudom, hogy mi történt velem.

2012. jan. 20. 12:57
 20/30 anonim ***** válasza:
50%
Ez igaz, hogy nem tudod visszacsinálni, de mindent bevallhatsz anyukádnak is és az osztályfőnöködnek is. Ez jelentősen enyhíti a dolog megítélését! Megint a 12:35-ös voltam.
2012. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!