Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy mióta...

Miért van az, hogy mióta elvesztettem a szüzességem, sokkal jobban görcsölök menzeszkor?

Figyelt kérdés
Lehet e között összefüggés? És ráadásul nem csak az első napokban fáj, hanem már napokkal előbb érzem, holott ez régebben nem volt jellemző. Most meg az első két napon 3 gyógyszer alatt nem állok meg :(
2012. márc. 8. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen van összefüggés. Meg aztán azóta eltelt kis idő is. Bármi megváltozhatott. Szerintem itt sem jön be, az "ez után, tehát ezért" elv.
2012. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez nálam is így volt. Nem tudom sajnos az okát, de ugyan ezt vettem észre. Azt hittem, hogy nincs összefüggés. 18/L
2012. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tampont használsz, amiatt is görcsölhetsz.
2012. márc. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nekem is ugyan ez és hányinger is kiséri és olyan érzésem is volt mint ha egy kést vágtak volna a méhembe :/
2012. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legrosszabb ami lehet az, hogy az együttlétkor sikerült valami kórokozót felgyömöszkélni a méh üregébe és ott vígan él és fájdít! A legkönnyebb a klamídiára szert tenni ilyenkor, és az ráadásul szinte teljesen tünetmentes. Siess nőgyógyászhoz,( akár nyomatékként felnőtt hozzátartozóval, ha tini vagy), hogy a tenyésztésig meg se álljon a vizsgálattal. Rámehet a későbbi termékenységed, ha fertőzés. Nagyon izgulok Érted, és remélem, hogy nincs igazam, de ez csak akkor derül ki, ha megvizsgálnak. Mielőbb derítsd ki, hogy nincs miért aggódni!
2012. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon aranyos vagy, hogy aggódsz :) Nem tartom valószínűnek, mert óvszerrel védekezünk. De azért lehet, hogy elmegyek megkérdezni az orvost, hogy mitől fájhat. Abban bízom, hogy csak simán ilyen típus vagyok...
2012. jún. 14. 22:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Az aggódó vagyok: nem kívánlak stresszelni, de ha ide írtál, talán nem akarsz erről személyesen vkivel beszélni, vagy tudomisén, szóval az óvszer attól véd, amit a fiúd a hógycsövében hordoz, de a saját kintebbi (külső női nemi szervekről) ilyenkor besodorható baciktól nem. Ráadásul 21éves korig -nem tudom mennyi vagy- a legtöbbünknek a külső méhszáj területén még nem a kórokozóknak ellenálló laphám, hanem a méhből kikukucskáló hengerhám van, ezért a szervezet egyszerűen fogékonyabb a szex "mellékhatásaira".
2012. jún. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!