Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom, hogy lehet-e...

Nem tudom, hogy lehet-e mélyebben megalázni embert, mint ami a nőket éri a nőgyógyászati vizsgálat alatt?

Figyelt kérdés

Idegennek széttenni a lábad (pláne ha férfi az orvos), felkinálni melleidet tapizásra...

mi lehet az oka, hogy a 21. században még mindig ilyen tortúrának teszik ki a nőket? Kutatók, mérnökök hol vagytok???

Más területen már különböző mikrogépek mászkálnak ereinkben, szivünkben, a különböző képalkotási eljárásokról ne is beszéljünk...


2011. aug. 31. 15:05
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Jó hogy emlited a bőrgyógyászt, már több mint egy éve készülök, de mindig "közbejön" valami...pedig ez tényleg nem megalázó még nekem sem..
2011. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért lehet nagyobb kampány az egyik mellett,de besétálni az sztk-ba,vagy kórházba,bármilyen szakorvoshoz ingyen van.

A hálapénz más kérdés,akinek van,adjon.Én sosem tettem.

2011. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:

14:51

nem, nem édesapám, az nagyon bizarr lenne énszerintem :D

de amúgy, témára visszatérve, keress női nőgyógyászt, mert mindenhol van ha kevés is.

De amúgy miért írta valaki azt, hogy aki bárkinek beterpeszt annál valami nem okés? Na nem azért, de nem BÁRKINEK hanem az orvosnak terpesztesz be a nőgyógyászaton, vagyis az egészségedért legyűröd a szégyenlősségedet. Ez nem jelenti azt, hogy tényleg bárkinek megmutatnád magadat...-.-"

2011. szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:

Igen női nőgyógyászt találtam, sokkal elviselhetőbb számomra, nem beszélve srról, hogy neki is olyanja van mint nekem, így könnyebb elmagyarázni, ha valami gond, fájdalom stb lenne (nincs még semmi gondom hálaistennek) hiszen talán neki is volt hasonló.

Édesapáddal kapcsolatban én is így éreznék azt hiszem..

akkor gondolom, hogy ő ajánlott valakit neked? Ez így nagyon jó lehet, mert biztosan tudja, hogy kihez küldjön.

2011. szept. 7. 12:52
 55/57 A kérdező kommentje:

Érdekes amit felvetettél...

én is már napokkal a vizsgálat elött mindig parázok, nem lehet ezt megszokni annak, aki szégyenlős, de az még elég futurisztikus amit kérdezel.

Persze, hogy jó lenne, legalább a szűrővizsgálatot valami tüdőröntgenhez hasonló módon megoldani, de szerintem, sokkal fontosabb dolgok lennének megoldandók előbb az egészségügyben.. Valószínűleg pénz sem lenne ilyen irányú kutatásokra még egy jó darabig, addig meg marad a jól bevált "tapizás". De azért jó lenne nem hisztis tyúkként kezelni a szemérmes lányokat! Főként a fiatal, esetleg még szüzeket, akik talán először mennek a "megpróbáltatásra".

2011. szept. 7. 15:36
 56/57 anonim ***** válasza:

Elég érdekes gondolat....

Keress női nőgyógyászt és próbálj meg "lazítani".

Másnak sem kellemes ez, de azért ki lehet bírni..

2011. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:

18:11


Nem tudom mit ért az írója azon: "a hogy aki bárkinek beterpeszt annál valami nem okés?", de

azt értem én , hogy az orvos az orvos, akár férfi, akár nő és naponta lát rengeteg különböző nunit, cicit, de én az "események" másik végén vagyok, aki csak akkor és ott mutogatom magam "kényszerből" és nem sok százszor -ezerszer, hogy hozzászokjak mint az orvos. Ha valaki nem érez semmi szokatlant ebben a vizsgálatban, azért az lehet , hogy tényleg furcsa.

Természetesen menni kell, de azért ez mégiscsak "megpróbáltatás" kinek többé, kinek kevésbbé.

2011. szept. 7. 16:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!