Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom, hogy lehet-e...

Nem tudom, hogy lehet-e mélyebben megalázni embert, mint ami a nőket éri a nőgyógyászati vizsgálat alatt?

Figyelt kérdés

Idegennek széttenni a lábad (pláne ha férfi az orvos), felkinálni melleidet tapizásra...

mi lehet az oka, hogy a 21. században még mindig ilyen tortúrának teszik ki a nőket? Kutatók, mérnökök hol vagytok???

Más területen már különböző mikrogépek mászkálnak ereinkben, szivünkben, a különböző képalkotási eljárásokról ne is beszéljünk...


2011. aug. 31. 15:05
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, mégpedig a férfiakat!

Prosztata vizsgálaton, análisan.

2011. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
67%
Ez felfogás kérdése! A nőgyógyász ezt nem élvezetből csinálja. Szerinted jobb dolga nem lenne, mint mindenféle színű és szagú folyással teli puncikkal foglalkozni???
2011. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
55%
Te úgy fogod fel a nőgyógyászati vizsgálatot, mint egy szexuális molesztálást. Második voltam.
2011. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:

Hányszor kérdezed még meg?

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas..


Mindegy is, mert a válasz ugyanaz.

2011. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
81%
Én nem érzem kellemetlennek. Mi jókat "dumálunk " közben az orvossal. Nem szeretem, de nemis kellemetlen.
2011. aug. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
100%

Attol függ,hogy ki hogyan éli meg a nőgyógyászati

vizsgálatot!Régebben nekem is ciki volt,de amikor

a terhességeim alatt vagy 20 orvos megnézett,nos azóta

levetkőztem a gátlásaimat!

Egy-kettő túljutsz rajta és utánna nyugodt vagy!

Hány éves vagy kedves kérdező?

2011. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,végig csináltam néhány vetélést,egy terhességet,szülést,és soha nem éreztem magam megalázva.Ha így éreztem volna,ahhoz az orvoshoz nem megyek többet.Ő nem a nőt látja benned,hanem a "munkadarabot".

Ezt én nem tortúrának érzem,hanem szükséges rossznak,amit az egészségem(és a kisbabám egészsége)érdekében teszek.

2011. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 Dilettáns döggomba ***** válasza:
62%
Elég baj, hogy te ezt megalázásnak fogod fel. :O
2011. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
57%
Ha már a 21. századot említetted. Elég furcsa az ilyen felfogás a 21. században. Ne nézd a férfi nőgyógyászokat egy perverz állatnak!
2011. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

Hogy perverz állat-e a nőgyógyász vagy sem, az nyilván az orvoson múlik, de itt nem az orvosról van most szó te szerencsétlen, hanem a nőkről..


Az is lehet, hogy van akinek mindennapi rutin a terpesztés idegen férfinak, de most a szeméremmel rendelkező nőkről, méginkább a fiatal lányokról szólna a történet...


persze ők is kereshetnek női dokit is, de nem mindenhol és nem mindenkinek van erre lehetősége...


A kérdés lényege az lenne, mégegyszer:


mi lehet az oka, hogy a 21. században még mindig ilyen tortúrának teszik ki a nőket? Kutatók, mérnökök hol vagytok???

Más területen már különböző mikrogépek mászkálnak ereinkben, szivünkben, a különböző képalkotási eljárásokról ne is beszéljünk...

2011. aug. 31. 15:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!