Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Már nem bírom tovább!

Mit tegyek? Már nem bírom tovább!

Figyelt kérdés
8 éves korom óta a családom miatt ideges vagyok. alkoholizmus családi veszekedések anyám folyamatos verése mármint engem vert.ma 21 éves vagyok, és még mindig anyámmal élek nincs hová mennem nézem a züllöttségét, félek tőle, nekem kell hordani a piát, ha nem lealáz....15 évesen azonosítanom kellett apémat holtan. szóval mindig remeg a kezem, és fáj a szívem is de nem merek orvoshoz menni. ez idegbetegségre utal? már az öngyilkosság is az eszembe jutott. .mindent elejtek úgy remeg a kezem, de nem akarom hogy más észrevegye. mit tegyek?
2011. aug. 23. 14:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy bírod ott:O

de látom rád nem is gondol, elveszi az összes pénzed, mikor kezdheted el a saját ÖNÁLLÓ életedet..

2011. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Mondd meg neki, hogy nem bírod tovább vele! Ha nem hagyja abba a züllést és nem megy elvonóra, otthagyod őt és se pénze nem lesz, se gyereke! (Nem kell tudnia, hogy nehezen tudnád megoldani a különköltözést!) Van egy utolsó esélye, hogy megváltozzon, összekapja magát, segítesz neki, elhiszed, hogy ez egy betegség, de ha nem akarja, akkor magára vessen! Ha elmész tőle, akkor meg azért nem ihat, mert nem lesz miből! Tehát mindenképp le kell mondania erről az életmódról. (Valószínű, hogy valami lelki probléma miatt kezdett inni...)
2011. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!