Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem bírom tovább! Mit lehetne...

Nem bírom tovább! Mit lehetne még tenni?

Figyelt kérdés
kb. 2 éve E.Coli fertözést állapítottak meg a húgyhólyagomban. Ez mindig visszatér, borzalmasan fájdalmas, sokszor azt kívánom bárcsak meghalnék mert nem bírok ezzel együttélni! Már mindenféle antibiotikummal kezeltek, próbáltam ülöfürdöt, meleg sót, gyógyteákat, kúraszerüen a tözegáfonyát, napi 3-4 liter folyadékot de már semmi nem segít!!! Nem tudom mit csináljak, ebbe belehalok!
2010. jan. 6. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress fel másik orvost.
2010. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérj tenyésztést, mert ott megnézik a gyógyszerrezisztenciákat is, így biztos, hogy tudnak olyan antibiotikumot adni, ami hatásos. Sőt, ha nem E. coli okozza, az is kiderül.

És ne viselj tangát, mert azzal mindig "behúzod" a bélflórát (főleg az E. colit, mert az a belekeben "honos") a húgycsövedbe és környékére.

2010. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, ha ilyen kérdést teszek fel. De tényleg. Szoktál e análisan szexelni? Mert ha igen akkor magyarázata lehet annak, hogy mindig coli bacival fertőződöl. Érted mire gondolok. Egyik helyről a másikba, mert a bélben van a Coli baci. Persze minden emberben van ez, csak ha a húgycsőbe kerül, ott krónikus fertőzést okozhat. Még egyszer elnézést a kérdésemért.
2010. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor kérjek mégegyszer tenyésztést? Mondjuk lehet, hogy segítene, köszi szépen. Nem is szeretem az anális szexet, egyszer próbáltam de nagyon nem tetszett. Tavalyelött kaptam el ezt egy exbarátomtól, és igaz, hogy már nagyon régen nem vagyunk együtt, mégis mindig visszatér ez a fertözés nagyon fájdalmasan. De hátha tényleg más baci is van, megyek másik dokihoz. Köszi, hogy válaszoltatok!:)
2010. jan. 6. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!