Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Már nem bírom tovább.

Mit tegyek? Már nem bírom tovább.

Figyelt kérdés

Extra erős, és nagyon sok ideig szokott meglenni. Minimum 8 maximum 15 napig szokott. Eddig mindig 10-étől jött meg, de ma minden előjel nélkül lett. Nagyon átáztam és mivel textil borítású széken ültem (szerencsére sötétebb színűn) meg is látszott ott. Nagyon szégyellem ez miatt magam, mert tényleg eddig össz-vissz 2 alkalom volt amikor nem áztam át. OB Super Plusz+éjszakai betét kombó is megtelik 2 óra alatt már az első napon is.

Voltam már nőgyógyásznál, de azt mondta, hogy ezen a fogamzásgátló sem segítene semmit(!!!).


Az előzőnél annyi vért vesztettem, hogy már alig álltam a lábamon, és félek, hogy megint ez lesz a vérzés erősségéből ítélve.


Mit tanácsoltok, mit próbáljak ki?


2011. máj. 31. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

egy másik orvost mielőbb, mert már maga a 8-15 napig tartó vérzés sem normális és az sem, hogy ennyire vérzel

biztos, hogy van erre megoldás, legfeljebb az orvosod nem akar vele foglalakozni

2011. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el másik nőgyógyászhoz, kérd ki a véleményét.
2011. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Mindenképpen elmegyek akkor egy másik dokihoz is.

Addig is tudtok valami tanácsot adni, hogy-hogy vészeljem át ezt? Mert lehetetlen, hogy folyamatosan átázok és mindig ezen kell, hogy izguljak. Meg azon, hogy mikor szólít meg valaki, hogy a szék olyan lett, vagy épp pecsétes a nadrágom.

2011. máj. 31. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanilyen problémával szenvedtem én is. Tudom mennyire kellemetlen tud lenni. :(

Nekem a betét+tampon segített, de azt is másfél óránként cserélni kellett, de nem áztam át így. Elmentem orvoshoz, és írt fel fogamzásgátlót, azóta 3-4 napig tart, és nagyon minimális. Van, hogy az összes napot mini tamponnal ki tudom húzni.

Biztos, hogy megoldás, MINDENFÉLEKÉPP menj el másik orvoshoz. Lehet csinálnak egy gyógykaparást is, de biztos, hogy tud segíteni a gyógyszer. Jah, és vannak ilyen vérzéscsillapítók(nőgyógyász írhatja fel), ha nem akarsz gyógyszert szedni.

2011. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!


Együtt érzek veled! Nekem 8 napig tart, de nagyon erős, az első 5 nap állandóan a wc-n vagyok. Sajnos, a fogamzásgátló sem segít rajta...

2011. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!