Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem menstuálok már?

Miért nem menstuálok már?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves vagyok, és nem menstruálok ... Körülbelül 3éve fehérfolyás, és néha elég sok. De már 1éve van olyan is, hogy nem sok vér, hanem 1-2 pötty van a bugyimon, és utána megint semmi. !! és ez 1-2 havonta van. általában. Már borotválkozom, mindenhol! körülbelül 1 éve! vagy másfél..... és a Mellem is elkezdett már nőni, másfél éve. körülbelül ... Szerintem már itt van az ideje. Nőgyógyásztól rettegek! Orvostól meg szégyenlős vagyok, mert mégis ismer engem és hogy mit mondhat. Vagy ez természetes?? Mikorra várhatom már a NOMRÁLIS menstruációmat, körülbelül szerintetek? Ezek alapján? Kicsit kétségbe vagyok esve.... Vagy esetleg erre van valamilyen gyógyszer?! Köszönöm a válaszokat!Puszi!
2011. júl. 25. 15:01
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:

Én 17 voltam mikor először megjött. Anyumnak 14 évesen volt először, nagyimnak szintén 17. Az egész család vékony testalkatú. Meg fog jönni ne aggódj, szerintem nem kell orvoshoz rohanni.

Ma se vagyok valami vastag. 165 cm és 49 kg és 28 éves.

2011. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!