Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem menstuálok már?

Miért nem menstuálok már?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves vagyok, és nem menstruálok ... Körülbelül 3éve fehérfolyás, és néha elég sok. De már 1éve van olyan is, hogy nem sok vér, hanem 1-2 pötty van a bugyimon, és utána megint semmi. !! és ez 1-2 havonta van. általában. Már borotválkozom, mindenhol! körülbelül 1 éve! vagy másfél..... és a Mellem is elkezdett már nőni, másfél éve. körülbelül ... Szerintem már itt van az ideje. Nőgyógyásztól rettegek! Orvostól meg szégyenlős vagyok, mert mégis ismer engem és hogy mit mondhat. Vagy ez természetes?? Mikorra várhatom már a NOMRÁLIS menstruációmat, körülbelül szerintetek? Ezek alapján? Kicsit kétségbe vagyok esve.... Vagy esetleg erre van valamilyen gyógyszer?! Köszönöm a válaszokat!Puszi!
2011. júl. 25. 15:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
ja és ennek már 7 éve, azóta sem állt be...
2011. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
A fura tünetek miatt mondtam, nem mondtad, hogy nem normális a súlyod :S
2011. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
Én 11 voltam mikor megjött..túl korán..szívesen lettem volna a te helyedben: ) és szerintem el kéne menned az orvoshoz, lehet egy kicsit kínos lesz de legalább meggyőződsz arról h minden rendben van..
2011. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
45%
Előbb-utóbb muszáj orvoshoz menni! Ne félj, ő nem azért van ott, mert annyira kíváncsi a puncidra, csak segíteni akar. Neki ez nem élvezet!
2011. júl. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

szia!


Nem véletlenül kötik még a véradást is 50 kg-hoz.

Annyi alatt nem lesz menstruációd, akár mennyire is várod!

2011. júl. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Utolsó: 46-47 kg kell a ciklushoz elvileg.
2011. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
igen, ez igaz, nekem is annyi kell, hogy rendesen meglegyen :S sztem ez lehet a baj.
2011. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

en 16 es fel vagyok es 4 eve jott meg... 12 evesen kicsit korainak ereztem, mert anyanak 2,5 evvel kesobb es errol megnem beszeltem akkor vele. Szerinte is korai volt.

Szerintem nincs miert aggodj. A te anyukadnak mikor volt eloszor? Mert a genetikai szempontot is figyelembe kell venni.

Viszont a helyedbe amint betoltenem a 16-ot nodokihoz fordulnek :)

2011. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
anyunak 14 éves korában..:):/ de olyan szívesen híznék, de egyszerűen.... nehéz..:/ valamilyen hízókúrás oldalt tudnátok ajánlani..? :S
2011. júl. 26. 12:25
 30/31 anonim ***** válasza:

Inkább izmot szedjél magadra!

Pár hónap alatt fel lehet szedni akár 5 kiló izmot is.

Meg sem fog látszani rajtad, nem leszel vastagabb tőle, csak tónusosabb, feszesebb.

2011. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!