Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem menstuálok már?

Miért nem menstuálok már?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves vagyok, és nem menstruálok ... Körülbelül 3éve fehérfolyás, és néha elég sok. De már 1éve van olyan is, hogy nem sok vér, hanem 1-2 pötty van a bugyimon, és utána megint semmi. !! és ez 1-2 havonta van. általában. Már borotválkozom, mindenhol! körülbelül 1 éve! vagy másfél..... és a Mellem is elkezdett már nőni, másfél éve. körülbelül ... Szerintem már itt van az ideje. Nőgyógyásztól rettegek! Orvostól meg szégyenlős vagyok, mert mégis ismer engem és hogy mit mondhat. Vagy ez természetes?? Mikorra várhatom már a NOMRÁLIS menstruációmat, körülbelül szerintetek? Ezek alapján? Kicsit kétségbe vagyok esve.... Vagy esetleg erre van valamilyen gyógyszer?! Köszönöm a válaszokat!Puszi!
2011. júl. 25. 15:01
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
54%

Én annak idején még azt tanultam hogy 10-18 éves kor között bármikor megjöhet. A nagy átlagnak 12-16 éves kor között jön meg az első. Még ebbe is benne vagy, úgy hogy nincs félni valód.

Szerintem megnyugodhatsz. Szimplán csak késői vagy.

2011. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:))) De nem értem h miért csak 'pontok' jönnek .. :/ nem rendes vér.. (de amúgy pirosak):/
2011. júl. 25. 15:14
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
igen, a soványság miatt lehet! balerinák betegsége! ritkán és kevés !.. kell egy kis + súly a folyamathoz.
2011. júl. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:

Szerintem is a soványság miatt lehet, mivel a lányoknak kell egy kis plusz kg, a normális hormonszinthez.

Lehet, hogy hülyeséget mondok, én valami olyasmit hallotam, hogy zsír valami szerepet játszik ebben.

2011. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 sine.lacrimna ***** válasza:
ez a "pöttyözés" is belefér még ebben a korban szerintem.
2011. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudok hízni... :S:/// ..
2011. júl. 25. 15:27
 17/31 sine.lacrimna ***** válasza:

nem baj, lehet ilyen a genetikád.

Majd lehet hogy később 8pl.ha szülsz) kigömbölyödsz.Bátorság. Szerintem minden természetes ami benned most zajlik:-)

2011. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 tetris ***** válasza:

Nekem 14 éves koromban jött meg először, csak kis pöttyözés volt. Aztán majd egy évig semmi. Az igazság az, hogy akkor rendeződött a mensim, amikor már volt két gyerekem. Addig meg elég össze-vissza jött meg, sose tudhattam pontosan, hogy mikor mire számíthatok. Mégis egészséges fiaim vannak, és én is rendben vagyok. Úgyhogy ne aggódjál feleslegesen, mert nincs veszve semmi. Talán kérdezd meg édesanyádat, vagy a nagymamát, hogy ők hogy voltak e téren annak idején. Lehet, hogy családi vonás nálatok, hogy később jön meg egy kicsit, mint másoknál. De ez még nem jelent semmi különöset.

Nyár van, egyél sok őszibarackot, dinnyét, salátákat. Teli vannak vitaminnal. Nem híznod kell, hanem a minőségi kajákat kéne kicsit jobban bevinni.

Ne idegeskedj, minden rendben lesz!

2011. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Egyelőre ne aggódj. Ha 16 évesen se lesz meg, akkor menj el orvoshoz.
2011. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

én márciusban töltöttem a 15-öt és vmikor a nyári szünetben jött meg.

előtte meg barnás vmi volt, elvileg már az is mensi, nem tudom...

nyugi, sztem várhatsz 16 éves korodig a dokival!

2011. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!