Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3-dik gnrh injekciómat ápr.15-...

3-dik gnrh injekciómat ápr.15-én kaptam, enyhe endo miatt, azóta még nem menstruáltam. Mennyi idő múlva fogok? Teherbe eshetek igy is ha nem menstuálok vagy ez hozza csak meg a peteérést?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia én nem tudom erre a választ!De nekem is volt műtétem és fél évig szedtem Danoval 200mg-os gyógyszert,napi 2x1-et.Május 30-ig szedtem,29-30 naposak voltak a ciklusaim,de fél évig semmi se volt.Most cickafarkfű teát iszok,hogy legyen peteérésem,de még nem volt.Sajnos.Csak azért írtam mert egy cipőbe járunk. [link]
2010. jún. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy a peteérés csak az első menszesz után jön? Még mindig nagyon rosszul élrzem magam a szuriktól és nem akarok folyton csalódni ha a terhességi teszt negativ. Vajon kell előtte menszeszelni vagy is sikerülhet? Azért köszi hogy irtál!
2010. jún. 16. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én hat szurit kaptam tavaly.Októberben az utolsót és idén márciusban jött meg először, az áprilisom kimaradt és még mindig semmi.Én is rosszul érzem magam, még mindig van hőhullámom,hányingerem és szédülök is.Az én dokim azt mondta, hogy nem feltétlenül muszáj a menzeszt várni mert összejöhet anélkül is.De sajnos nálam még mindig semmi.Egy jó pár negatív teszten kívül :((
2010. jún. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és én úgy tudom,hogy az endósoknak nem ajánlott a cickafarkfű tea mert elősegíti az endószövetek növekedését.
2010. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! A dokim azt mondta 4-6 hét mulva kb menstruálok a 3 szuri után. Megprobálok egy tesztet csak eléggé félek az újabb csalódástól. Sok sikert neked is!
2010. jún. 17. 10:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia 1 vagyok.Igaz én gyógyszert szedtem,de nekem azt mondta a doki egy menzit várni kell,hogy kitisztuljon a gyógyszer a szervezetből.Most várom majd,mert május végéig szedtem,de szerintem nincs pém(:-. [link]
2010. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!