Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Undorodom a testemtől. Mit...

Undorodom a testemtől. Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés
nem híztam sokat de kijöttek a striák a combomon nagyon csúnya halványodott már de néha bepirosodik valamikor alig látszik. . nem merek strandra menni mert félek hogy nagyon megnéznének meg amúgy is tök undorító . .:\ 4nap múlva megyek nyaralni és valószínű hogy fürödni is fogunk és nem szeretnék fürdőruhára öltözni mert rosszul érzem magam benne mert látják a striás combomat.:| mit tegyek?
2011. júl. 6. 20:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Általában azok a lányok látják csúnyának magukat, akik valójában nagyon is szépek! Biztos Te is nagyon szép vagy!
2011. júl. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat sokat segítettetek!!!!

Tényleg nem vagyok kövér lány sőt viszonylag vékony vagyok csak az a sok stria de megpróbálom elfogadni őket.

2011. júl. 7. 12:41
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha lebarnulsz picit halványodnak.
2011. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ne aggódj!Én is 50 kilós vagyok,nekem is vannak striák a combomon,de a fiúk oda vannak a külsőmért a striáktól függetlenül.:)
2011. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!