Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Undorodom a testemtől. Mit...

Undorodom a testemtől. Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés
nem híztam sokat de kijöttek a striák a combomon nagyon csúnya halványodott már de néha bepirosodik valamikor alig látszik. . nem merek strandra menni mert félek hogy nagyon megnéznének meg amúgy is tök undorító . .:\ 4nap múlva megyek nyaralni és valószínű hogy fürödni is fogunk és nem szeretnék fürdőruhára öltözni mert rosszul érzem magam benne mert látják a striás combomat.:| mit tegyek?
2011. júl. 6. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
szerintem szekszi vagy
2011. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy? Nézz körül a strandon. Rengeteg nagyon elhizott lányt fogsz látni, te egyáltalán nem fogsz köztük feltünni. Érezd jól magad a strandon, és ne azzal foglalkozz, hogy milyen a combod. A fiúk sokszor ezt észre sem veszik. Sőt vannak akik csak a gömbölyű lányokat szeretik.
2011. júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hiába mondanám, hogy fogadd el magad, ettől nem fogod, de ha ez megnyugtat...nem tudom hányszor voltál strandon de valószínűleg nem te leszel a "legundorítóbb" ember ott és szerintem senki nem fog veled foglalkozni. :) ...Csak érezd jól magad.
2011. júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Most jöttem németből, véletlen betévedtem ott 1 nudista strandra és az ott fürdőzők 80%a tetovált, 50 év feletti, min 90 kg-s asszony volt. De a sima strandon is sok volt az elhízott, rondán tetkós ember. Bár ez ott senkit nem zavart, itt se kéne ebből problémát csinálni :) Érezd jól magad az a lényeg! Szerintem senki sem azért megy a strandra hogy a többieket tanulmányozza és cikizze
2011. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha nem híztál sokat, akkor elárulok egy titkot: nem a hízástól jöttek ki rajtad, hanem a növéstől. Annak idején én is így jártam. Nem hogy nem híztam, világ életemben 50 kg voltam vaságyastól, viszont a te korodban iszonyat gyorsan nőttem, és a bőr nem bírta követni a tempót, nem bírt elég gyorsan nyúlni, úgyhogy csupa stria lettem.

Van egy rossz hírem: ezzel bizony meg kell tanulnod együtt élni, mert legfeljebb műtéti úton lehet tőlük megszabadulni. Egy-két hatásos krém is akad, ami halványítja picit őket, de végleges megoldás nincs.

De hogy megnyugtassalak, a fiúkat (legalább is a normálisakat) ez egyáltalán nem zavarja, sőt, a többségük észre sem veszi. Ezt is csak mi nők reagáljuk túl.

2011. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Detto ugyan ez van velem is csak nekem a hasamon van (vastagok is, és elérnek a köldököm fölé is)...folyton azt mondják ne érdekeljen de sztem nem láttak még ilyet. rossz magamra nézni, undorító..

Amúgy nem tudom ki hogy van vele, de én nem láttam még strandon olyat aki striás lett volna. Pedig nem csak deszkákat láttam, és amilyen vagyok, megnézek mindenkit jó alaposan hogy valahol ott bujkál-e...elég beteges de ez van. És senkit nem láttam még akármilyen elhízott. De lehet csak az én szemem rossz..

2011. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Miért lettem lepontozva? Mert építeni akartam az önbizalmát? Jézusom...
2011. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
a stria nem feltétlenül a hízással jön...a bőr hirtelen megnyúlásakor jelentkezik. Attól, hogy valaki nagyon kövér nem biztos, hogy van striája...max, ha hirtelen híznak meg.
2011. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Majd ha kinövöd a tinikort, nem leszel ilyen felszínes gondolkodású ilyen kérdésekben sem. Vagy elég rossz életed lesz.

Szerintem szinte minden csajon van stria, nem lehet tenni ellene igazából, hiába a csodakrémek, eltűntetni pedig végképp nem. Kifehéredik, kevésbé látható, de ott lesz.

Alacsony, vékony vagyok, de hülyén szalaszosan nőttem, szóval a combom külső oldala csupa csík. De tudod mit? Nem érdekel, kilátszik a rövidnadrágból is, ez van. Nem fogom magam azért rosszul érezni, mert nem vagyok kifogástalanul tökéletes. Majd ha látok egy valóban tökéletes embert (vagyis soha XD)

És a strandon az összes liba azzal van elfoglalva, hogy "jaj, hogy nézek ki, biztos mindenki a 2 négyzetcenti narancsbőrömet nézi, juj hogy takarjam, mit fognak gondolni, rusnya vagyok" és nem veszi észre, hogy a pasik kocsányolnak, és mellette a néni melle a hasáig lóg, egy 90 kilós csaj fekszik mellette, stb. Inkább vedd lazán, lesz ennél nagyobb problémád is, tartalékold arra az idegeidet.

2011. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Meglepő dolgot fogok mondani....ez bizony a fiuknál is előfordul...nekik is ugyan ugy striás lesz a bőrük,ha hirtelen híznak,vagy nőnek..
2011. júl. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!