Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Áááááá meg fogok őrülni! Mit...

Áááááá meg fogok őrülni! Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
11/L - Néhány hónapja a mániám lett az, hogy várom az elsőt... mivel még nem jött meg, elment minden önbizalmam, azt hiszem, hogy sose fog mejönni meg ilyenek. mit tegyek?? ne írjatok olyanokat légyszíves hogy természetes hogy várom, meg ilyeneket...
2011. jún. 18. 19:23
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:

anno én is aggódtam, hogy ugyan mikor jön már meg, mi lesz, ha pont nekem nem fog, stb .... :-))), 13 évesen jött meg, pedig elég fejlett lány voltam (most 37 vagyok).

Én a sok előttem szólóval kicsit ellentétben azt mondom - de ez az ÉN véleményem:-) - hogy jó az, ha megjön:-) .... igen, lehet, hogy kellemetlen, biztos rossz annak, akinek ráadásul fájdalmas és sok van - lehet, hogy én azért beszélek "könnyen", mert soha nem fájt, és elvislehető mennyiség volt, szóval én igenis tényleg Nőnek éreztem magam tőle, úgy emlékszem, tök jó volt "úgy" sétálni az utcán, és itt most a "tudatra" gondolok, -nem a csöpögő érzés volt jó- és mondhatni a mai napig így van, pedig a szülésem óta, 3 éve kicsit megváltozott és nem előnyére:-), fáj sokszor és több is van, de akkor is VAN!! sokszor a francba kívánom én is, de ilyenkor mindig eszembe jut, hogy már kevesebb ideig van, mint amennyi ideje tart - persze, ez a kor előrehaladtával jut eszembe:-) - és már furán gondolok arra, amikor már nem lesz ... tehát nyugi, meg fog jönni, ha nem most, akkor jövőre vagy akár azután, de lehet, hogy 1 hónap, inkább azon "imádkozz", hogy ne legyen fájdalmas, hátha mázlid lesz :-)))

Ja és majd ha aktuális lesz, a védekezésre figyelj inkább!!!! :-)))) de az aztán még tényleg ráér, elkezdeni is bőven van időd ........

2011. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
igen persze, az még azért bőven ráér, de gondoltam már arra hogy rögtön...:D de igen köszönöm a választ. :)
2011. jún. 21. 18:57
 23/32 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:09


"és akkor ne fürödjek"


Ilyenkor még jobban kéne ügyelni a higiéniára. Vagyis pont hogy kéne fürdeni. Érdemes Lactacyd Femina-t is használni, véd a kisebb fertőzések ellen.

2011. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

"és akkor ne fürödjek" vagyok..

Mármint medencébe..balatonba..:)

2011. jún. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

nekem az volt fura érzés amikor a barátnőim mondták h már nekik megjött.. de ők év vesztesek én meg nem..úgy hogy nem tom mit aggódtam:D

nekem 13 évesen jött meg. első évben nem volt sose bajom.. nem volt sok, nem is fájt..

aztán amikor gimibe kerültem annyi volt a stressz, hogy volt, hogy egy hónapig pár nap kimaradással állandóan megvolt..

de olyan is volt, hogy csak két hétig volt meg.. jó volt egy héten keresztül 3 óránként rohangálni a wcre : D

aztán legutóbb két hónapig nem jött meg.. tudod már attól tartottam terhes vagyok.. de nem voltam!:D ez is csak a stressz miatt volt..

de amit már írtak bennem is megvan az a 'női érzés'..

de nekem annyira nem akart beállni, hogy tablettát kezdtem el szedni.. így most már elviselhető:D

2011. jún. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
ne várd, engem kínoz csak :S nagyon fájdalmas:(
2011. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
11 évesen nem kell h meglegyen. Van akinek megvan de ahogy írták előttem is tényleg nem túl jó. Nekem is 13 évesen jött meg.
2011. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
igen, de nálunk a lányok olyanok, hogy cikizek egymást, szóval félek, hogy engem is fognak. :(
2011. jún. 22. 13:38
 29/32 anonim válasza:
nem kell megmondani nekik h nincs meg és nem fognak. amúgy is akkor mivan ? egyik füleden be másikon ki. Xard le de mondom h nem mondod el akkor nem is tudják
2011. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 06-22 01:26


Jajj, bocsi. Félreértettem. :)

2011. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!