Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért tanitja egy anya a...

Mért tanitja egy anya a lányának azt hogy intim részen csak vizzel kell mosni? Sima vizzel mert öntisztulo. Ha meg igy van minek van tusfürdő meg intimmoso? és aki eddig igy mosta csak vizzel 25 évig mért nincs baja?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 13:13
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%

Basszus! Ez most komoly? Gyerekkorom óta mindig szappan mosakszom ott lent. És tényleg elég csak a sima víz? Nagyon köszönöm ezt a topikot.

És bocs, hogy ultra hülyének tűnök, de akkor tisztázzuk már. A külső szeméremajkakat lehet szappanozni, de a kisajkakon belül, a hüvely bejáratához már ne jusson szappan? Jól értem? Belenyúlni természetesen én sem szoktam. De akkor ezek szerint a kisajkak között sem szabad szappanozni?

2011. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%

A külsőt lehet szappannal, de belül, a kisajkaknál már nem szabad szappanozni.

Én kiskoromban mindig szappanoztam belül is, folyamatosan húgycsőgyulladásom volt..

2011. márc. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle vegyszer csak tönkre teszi a hüvely Ph.-ját, ezért jobb a sima meleg víz.
2011. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
értem de pisiszaga lehet szerintem csak vizzel. és akkor nem is szörtelenitetek ti ott lenn?mert arra gondoltam hogy beleragad pl a vér a szörbe stb meg a pisiszsgot beveszi
2011. márc. 15. 15:02
 25/50 A kérdező kommentje:
és akinek eléggé konkrétan kilógnak a kis ajkai a nagy ajkai alol mert olyan genetikailag az mit csináljon?
2011. márc. 15. 15:06
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

értem de pisiszaga lehet szerintem csak vizzel. és akkor nem is szörtelenitetek ti ott lenn?mert arra gondoltam hogy beleragad pl a vér a szörbe stb meg a pisiszsgot beveszi


Amikor ilyen kérdést tesz fel valaki nekem az jön le,hogy "istenem,vannak még ilyen buta emberek??"

Nem tudom te hogy csinálod,de ha én pisilni megyek akkor szépen kitörlöm a puncimat és láss csodát..nincs pisiszag.

Attól hogy te szappannal vagy egyéb vegyszerrel mosod magad alul még ugyanúgy lehetsz pisiszagú is..

A szőrtelenítésről is adok egy kis felvilágosítást.Sokan azt hiszik,és gondolom te is,hogy csak azok ápoltak,és higiénikusak akik csupaszra borotválják a szőrzetet.Pedig a szőrzetnek van védelmi alapja is..De nem attól leszel ápolt,higiénikus,hogy szőrős vagy vagy csupasz,hanem a megfelelő tisztán tartástól.Attól hogy valakinek alul dzsungel van még tökéletesen tisztán tudja tartani magát.

Vannak lányok akik csupaszok,és mégis büdösek,ápolatlanok..A pisiszag (bár nekem ilyen sosem volt,pedig csakis vízzel mosom) szintén hiányos ápolás következménye és nem a szőrzet eredménye..

2011. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:

Képzeld. Én csak vízzel mosom, és láss csodát! Nincs pisiszaga, nincs büdös véres szaga (bár már tampont használok), szőrtelenítek - és a barátom imád kényeztetni, és egyáltalán nincs rossz szagom.


És jó lenne ha nem néznél mindenkit ápolatlannak csak azért, mert te a sok eszeddel szappannal és különböző vegyszerekkel mosod..

2011. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
Amúgy meg inkább veled lehet a baj, ha pisiszaga van..
2011. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
Akinek genetikailag kilóg a kisajka azzal sincs gond.Egyszerűen vizzel megmossa és kész..Miért kell ezt túl bonyolítani? Amit használsz a testedre tusfürdőt az úgyis a lábad között folyik le,és bizony nem árt a tiszta vízzel való zuhanyzás..
2011. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
és van olyan aki csak simán vizzel tusol minden testrészén?akkor az is elfogadott? spórolnék havi 700at
2011. márc. 15. 15:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!