Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pénteken először jött meg a...

Pénteken először jött meg a mensim. Anya azt mondja használjak tisztasági betétet. De nekem azt fél vagy 1 óránként cserélnem kell. most milyen betétet használjak?

Figyelt kérdés
12/L
2011. máj. 8. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Használj egészségügyi betétet. A tisztasági, csak akkor jó, ha fehérfolyásod van.
2011. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
A tisztaságit folyásra találták ki. Nem alkalmas menstruációs vér felfogására.
2011. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Oké..köszönöm

(:

2011. máj. 8. 10:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Egészségügyi betétet használj. Az Always szerintem megbízható márka például.
2011. máj. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pl always ultra super plus,nekem is bevállt,az első napokon erős a vérzés,a tisztasági folyásra jó,
2011. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értem anyukádat. Ő is nő, nagyon jól tudja, hogy melyik betét mire való. A tisztasági kifejezetten nem erre való, az már csak barnázásra, vagy tampon mellé kiegészítésnek való. Egészségügyi betétre van szükséged.

Én is 12 voltam, mikor először megjött és bizony szükségem volt az egészségügyi betétre, már akkor is elég sok volt... Lehet, hogy azt gondolta anyukád, hogy az első még kevés, de ez nem mindig így van...

2011. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lehet, mert mondta, hogy mutassam meg, megmutattam neki és kevés volt mert épp azelőtt cseréltem betétet
2011. máj. 9. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!