Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért tanitja egy anya a...

Mért tanitja egy anya a lányának azt hogy intim részen csak vizzel kell mosni? Sima vizzel mert öntisztulo. Ha meg igy van minek van tusfürdő meg intimmoso? és aki eddig igy mosta csak vizzel 25 évig mért nincs baja?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 13:13
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
31%

...

MI?XDDDDDD

2011. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert vízzel a legjobb! Olvass csak utána!


[link]

2011. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül okoz problémát, de ha valaki érzékenyebb, vagy a tusfürdő-szappan olyan, akkor bizony gondot okozhat odalenn, mert "kimossa" a hüvely és a nemi szerv természetes flóráját a vegyszereivel. A hüvely flórája valóban "öntisztuló", értsd: saját egyensúlyát fenntartja. Ezt külső behatásra elveszítheti.

Szóval nem minden esetben baj, ha tusfürdővel-szappannal mosod, de erre van feltalálva a káros vegyi anyagokat nélkülöző intimmosó, ami nem ugyanaz, mint a tusfürdő. És valóban elég a tiszta víz is.


25/N

2011. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%

Tusfürdő meg intimmosó azért van mert van aki megveszi és elhiszi, hogy ezek mennyivel jobbak a víznél.

Nem tudom ki hogy van vele, de én is csak tiszta vízzel mosom, nem nagyon merem mással kenegetni magam. Az intim részeken elég érzékeny a bőr, nincs szükségem egy gyulladásra vagy allergiás reakcióra. Értelmét se látom, hogy ilyenért pénzt adjak.

2011. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

A tusfürdő és egyéb hasonló dolgok az egészséges flórákat elpusztítják,és ezért van egyre több nőgyógyászati probléma vagy egyre többen vannak akiknek erős folyásuk van.

Én tusfürdővel zuhanyzom,a puncim felületét természetesen megmosom,de belül nem..alaposabban csakis tiszta vízzel mosom.39 éves nő vagy. 3 gyermek anyja,és soha még gombás fertőzésem sem volt..Fehérfolyásom sincs..Nőgyógyászhoz rendszeresen járok,akárcsak rákszűrésre..Eddig még semmi panaszom nem volt..

2011. márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
74%

Ez egy nagyon értelmes kérdés....


Amúgy tényleg csak és kizárólag a tiszta víz a jó.


Öreganyáink sem használtak Lactacyd Feminát.

2011. márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
akkor ti is csak vizzel mossátok? boccs, de akkor ha orálra kerül a sor nem tudom.. vagy azt nem szoktátok?
2011. márc. 15. 13:21
 8/50 anonim ***** válasza:
94%

Azért tanítja a lányának ezt, mert így a legegészségesebb.

Én sem használok évek óta intim mosakodót és a tusfürdőt is csak ténylegesen kívülre használom ( a szemérem domboknál), a többit pedig tiszta vízzel mosom. Eredmény: semmi bajom nincs. Régebben meg volt.

Az intim lemosók gyártói nagyon rosszul járnának, ha nem lennének olyanok, akik elhiszik, hogy az az egészséges.

2011. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
93%
Azért tanítja, mert ez az igazság. Csak annak a női nemiszervnek van szüksége szappanos sikálásra orál előtt, aminél az egyensúly már nincs meg. Amúgy elég a víz.
2011. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

"akkor ti is csak vizzel mossátok? boccs, de akkor ha orálra kerül a sor nem tudom.. vagy azt nem szoktátok?"


Szerinted aki csak vízzel mossa az büdös vagy mi??Én is csak vízzel mosom,és van nemi életem.Ebbe beletartozik az orál is,de ott sincs semmi gond...Ha valaki tiszta,ápolt annak nincsen szaga ott lent..Mivel a flórák egészségesek,nincs nőgyógyászati probléma így nem okoz gondot a szag sem,mert nincs..

El kéne gondolkodnod,hogy régen (és nem megyek olyan vissza az időbe) 20-30 évvel ezelőtt nem volt csak szappan és tiszta víz..Mégsem volt ennyi női problémákkal küszködő nő..

2011. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!