Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért tanitja egy anya a...

Mért tanitja egy anya a lányának azt hogy intim részen csak vizzel kell mosni? Sima vizzel mert öntisztulo. Ha meg igy van minek van tusfürdő meg intimmoso? és aki eddig igy mosta csak vizzel 25 évig mért nincs baja?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 13:13
1 2 3 4 5
 11/50 anonim válasza:
100%

Most offolok, de ez komolyan így van? Nekem ezt miért nem tanították meg? Basszus, akkor ezért viszkethet már egy jó ideje ott lent? Mindig sokat teszek rá tusfürdőből, mert azt hiszem, attól majd elmúlik a viszkető érzés. Sosem mostam csak sima vízzel..

És helyre lehet még hozni valahogy?

2011. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
90%

Tudomásom szerint nektek nem kell tusfürdőt meg szappant odanyomni.

Elég az ha végigfolyik a habfürdő és ott is érni fogja az elég neki.


Nekünk srácoknak kell mondjuk.

2011. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg orvossal, ha ő nem talál gondot én a helyedben vennék egy Genia92 kúpot, ez helyre állítja a hüvely flórádat és utána már felejteném a tusfürdőket, lemosókat.
2011. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
78%
Belül valóban öntisztuló. De kívül csak megmossa, nem?
2011. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha már viszketsz, akkor már az egészséges egyensúly felbomlott, és több, mint valószínű, hogy a gombák kerültek többségbe. Keress fel egy nődokit, aki kikezel, és ezek után tusfürdőt pláne ne kenj oda, és tényleg lehetőség szerint csak vízzel mosd, miután helyrejöttél.

Anno krónikusan mindig volt valami bajom, és az utóbbi hónapokban kezdtem ráérezni, hogy milyen jó is, ha nincs semmi gond. Azóta én is csak óvatosan mosom, sőt leginkább csak vízzel az érzékenyebb részeknél.

2011. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
90%
Én kivül mindig alaposan intimmosót használok, de a hüvelybemenetnél csak tiszta vizet, és nem büdös:) túl vagyok a harmincon és soha nem volt folyásom, vagy bármilyen női bajom! Normál a hüvely ph-ja ellentétben több ismerőssel akik vakaróznak, állandóan hüvelyfolyásuk van stb.Barátnőm is átállt arra, hogy a hüvelynél csak tiszta vizet használ, két hónapon belül elmúlt a viszketése, folyása.Szóval a tiszta vízre szavazok, de a kell az intimlemosó és tusfürdő a külső részekre a konfort érzetem jobb akkor.
2011. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%
erről még én sem hallottam, de ha ez ennyivel jobb, ahogy mondjátok, utána fogok nézni, mert érdemes lehet akkor leállni az intim mosakodóval
2011. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
2011. márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
90%

Kedves 13:33,

ha már viszketsz, akkor ott fertőzés, vagy gomba van. Ovisan elmagyarázva ez úgy néz ki, hogy vannak jó bacik és rossz bacik, ezek békében, egyensúlyban élnek és ezek alkotják a hüvely flóráját (de ugyanez van pl a belekben, gyomorban, szájban...). Ha kimosod a bacikat, az egyensúly megbomolhat (egyéni érzékenységtől függ, hogy mennyi után történik ez), és akkor kezelés kell. Menj el a dokihoz, ír neked valami kenőcsöt, tablettát. És legközelebb ne sikáld magad tusfürdővel, mert az a legrosszabb, még színezék és illatanyag is van benne. A természetes szappanok még elmennek, de feleslegesek azok is. Az intim lemosó oké, de felesleges, azoknak van, akik nem bíznak atestükben, és kenni aranak magukra vmit... Valóban elég a víz.

2011. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
76%
NEM SZABAD INTIMLEMOSÓT HASZNÁLNI! A hüvelybe pedig SEMMIT sem szabad önteni!
2011. márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!