Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó felfázásos bajaim...

Állandó felfázásos bajaim vannak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve küszködök olyan bajjal, hogy szinte állandóan fáj a pisilés, fáj utána az alhasam, és sokszor kell mennem wc-re.... Az elmúlt 2 évbe 3 pasim volt, és mindig akkor jelentkeztek ezek a tünetek nagyon intenzíven, mikor elkezdtem velük nemi életet élni. Voltam először háziorvosnál, aki antibiotikumot írt fel, (Augmentint) az elmúlasztotts ezeket a problémákat, de idővel újra előjöttek. Először azt hittem a pasitól kaphattam el valamit, de nem, mert pasik között voltak pár hónap szünetek és mindegyik után előjöttek ezek a panaszok. amig nem szexeltem nem volt ilyen bajom. Voltam nőgyógyásznál, azt mondta ez hólyaghurut, aztán a háziorvos beutalt az urológiára, ahol meg semmit sem találtak. Mindegyik pasival gumit használtunk szex közbe. Sokszor annyira kinoz ez, hogy a falat tudnám kaparni annyira fáj. Antibiotikumos kezelésre rendszerint elmúlik, de aztán idővel újra elő jön, pedig figyelek az öltözködésre is, hogy ne legyen kint soha semmim. Mit tegyek? már nagyon elegem van ebből. :(
2011. jan. 19. 02:00
 1/6 anonim ***** válasza:
nemibeteg gondozóba menj el
2011. jan. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem nagyjából ugyanez volt:

Először is kérd meg a dokidat, hogy csináltasson a vizeletedből tenyésztést, hogy kiderüljön pontossan milyen baci kinoz és tudják specifikusan antibiotikumozni.


Aztán ami gyógynövénybe jó lehet: Urogin cseppek

[link]

Kamilla és cicakfarkfű tea, nemcsak inni, de ülöfurdönek is.


Ha ettől sem lesz jobb akkor ezt olvasd el: [link]


Meg megprobálhatod ezt is: [link]


Nekem egyértelmüen az vált be hogy az immunrendszerem rendbe lett rakva, 3-4 évig kaptam telente a gynevac injekciót. Szaunázom, vedelem a gyógyteákat, a boltban ahol hidegebb van elektromos melegítős párnán üldögélek. Nekem is volt 2-3 nagyon kemény évem emiatt ... volt hogy a wc-n aludtam annyira sz@rul voltam.

2011. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a Clearly Cranberry tőzegáfonyát használtam, nekem az segített. [link]
2011. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Urogin cseppeket szedtem már, nem használt, és tőzegáfonya kapszulát is szedtem megelőzésképp, úgy látszik az sem jó... Medveszőlőlevél teát szoktam inni, az is elvileg jó ilyesmire, de sajnos ezek nem bizonyultak túl jónak nekem. :(
2011. jan. 19. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Szija! Próbáld ki a d-mannózt! Nagyon drága cucc (7000 ft :/), de nagyon nagyon hatékony. Hasonló a hatásmechanizmusa a tőzegáfonyához ( az E.coli tapadását akadályozza meg a húgyhólyag falán), csak sokkal erősebb, és hatékonyabb. Nekem ugyanez volt a problémám, én is szedtem rá erős antibiotikumot, de mindig visszatért rendszerint szex után. Az első válaszoló hülye, ne foglalkozz vele, ez nem nemi betegség.
2011. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat!!
2011. febr. 23. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!