Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó hát/vállfájás?

Állandó hát/vállfájás?

Figyelt kérdés
Állandóan fáj a hátam és vállam.Már lefeküdni sem szeretek mert nem találom a helyem töle.22éves vagyok:/ Ez vajon mitöl lehet?Nincs gerincferdülésem a tartásom szép egyenes...
2011. júl. 8. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
becsípődött az ideg? vagy megerőltetted. vagy nem tudom, mióta fáj? gondolom nem 22 éve :S
2011. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neeem:) Kb fél éve,de egyre szarabb.
2011. júl. 8. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rendszeres nyújtó, lazító torna és egy masszőr is segíthet.
2011. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.Megnéztem egy joga gyakorlatot..de annyira lusta vagyok,hogy nem álltam neki megcsinálni.Igy hát ugy döntöttem elkezdek úszni..és az alatt a pár nap alatt sokkat javult .. jobban érzem magam:))
2011. júl. 10. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam:Örülök,hogy jobban vagy.Akkor tényleg a mozgás hiányzik,valószínűleg kicsit letapadtak, az izmaid és az fájt. A lustasággal én is hasonlóan állok,de már rendszeres heti egy edzést sikerült magamra erőszakolni,és sok mindenben jobban érzem magam. Neked is hajrá,ne hagyd abba.
2011. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nagy a melled, megterhelheti a hátad és nagy szerencsével pont az úszást választva azok az izmok elég szépen meg tudnak erősödni. Ellenkező esetben, torna, masszázs és továbbra is szép, egyenes tartás :)
2011. júl. 15. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen..az isten elég nagy cicikkel áldott meg :D De ez az úszás tényleg bevált:)csinálom is :P köszönöm a válaszotokat!:)
2011. júl. 15. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!