Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi okból lehet, mit csináljak?

Ez mi okból lehet, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval kicsit több, mint 3 éve jött meg először és eddig minden hónapban kb pontosan jött meg, kivéve egy alkalmat, kb másfél éve amikor ilyen pecsételő vérzés szerűség volt. de utána minden okés lett. na jelenleg 10 napja késik, és semmi jele nincs. tegnap ráálltam a mérlegre, és elméletben 10 kilót fogytam a semmiből 1 hónap alatt. kinézetre ugyan úgy nézek ki, senki nem tett semmi megjegyzést. a fogyás okát nem is értem, mert csak arra figyeltem, hogy ne egyem meg a napi harmadik csokit is. ez persze csak pl de remélem azért érthető. pont ugyan úgy étkeztem, mint eddig iskola mellett. és már volt stresszesebb időszakom sokkal, szóval az nem lehet ok. sőt, egyáltalán nem is voltam stresszes mostanában, csak most ettől kezdek az lenni. lényeg, hogy nem értem a hirtelen fogyás okát és miértjeit. és az a kérdésem, hogy hogyan kaphatnám vissza a ciklusomat? pl mit egyek? mert most elkezdtem ilyen magvakat enni, amikben ugye rengeteg kalória is van. köszönöm előre is a segítséget!

ma 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
1 hónap nem fogyhatsz 10 kilót. Fizikai lehetetlenség. Rossz a mérleg, mérd egy másikon, mondjuk a védőnőnél. 10 nap késés még nem baj. Amúgy hány centi és kiló vagy most? Semmi anorexia biztos?
ma 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem lehetetlen, ugyan azzal a mérleggel néztem egy hónappal ezelőtt i, bár mondom, hogy egyáltalán nem látszódik semmi változás. 160 cm vagyok, kb 58-57 kg voltam és most vagyok ilyen 48 körül
ma 20:49
 3/7 A kérdező kommentje:
anorexia nem lehet, tényleg rendesen eszek, mindenképp megpróbálom majd egy másik mérlegen, mert nekem is nagyon fura
ma 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:
A szüleid nem szokták mérni magukat? Ők is ráállhatnak, hogy náluk is ennyivel kevesebbet mutat-e.
ma 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
még nem szóltam erről nekik és kicsit furán jönne ki, hogy így random odaállítok eléjük
ma 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Mért jönne ki furcsán?

Komolyan az agyamra megy, hogy a gyakorin gyerekek tucatjai rettegnek a saját szüleiktől! Ez borzalom! A szüleid valók arra, hogy a gondodat viseljék, és minden problémádat megoldják! Mégis mi abban a félelmetes, hogy közöld velük, hogy a mérleg 10 kilóval kevesebbet mutat, mint 1 hónapja! Ha lefogytál volna 17%-ot, garantáltan észrevették volna!

ma 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
ma 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!